Wpis z mikrobloga

Upewnij się, że rozumiesz różnicę między brutto i netto. Jak rozumiesz i nadal nie wiesz czemu wypłata jest niższa, to udaj się do Agencji i poproś o wyjaśnienie. A jaka to Agencja? Jak się nazywa?
  • Odpowiedz
Jprdl ludzie miałem taką sytuację że w ciągu 2 dni musiałem znaleźć pracę bo kazali mi wyprowadzić się z poprzedniego zakwaterowania.
Wystarczy wejść na mój profil i zobaczycie jak było.
Mam taką pracę że na drugiej zmianie robi się 32 h a na pierwszej 40h. Na szczęście dodatki na drugiej wyrównują stawkę.
Na razie dostałem wypłatę za drugą zmianę. Muszę czekać tydzień na następną wypłatę za pierwszą zmianę.
Okej Mirki, później odpisze
  • Odpowiedz
@Cisekx5: Mirku dlaczego akurat Holandia? W Niemczech jest stabilniej z pracą oraz bliżej. No, chyba że chodzi o legalne blanciki po pracy he he he xD
Może się wydawać, że jest łatwie o pracę bo agencje pracy z PL wysyłają jak leci, ale potem są właśnie takie akcje, że nie ma pracy albo nawet i kwatery
  • Odpowiedz
@konstelacjaniesamowitosci: Mirku, właśnie byłem w Niemczech ale była taka przerąbana praca, że ledwo wracałem o własnych siłach. Źle trafiłem. Agencja Otto dla ciekawskich, a stawka inna niż na umowie.
Blantów nie palę, mam przerwę z paleniem już ponad 3 lata.
  • Odpowiedz
@SzalonyFanMalysza: typ małolat wyjechał sobie dorobić a ty do niego takim tonem, jakby 5 lat tam siedział i wąsa zdążył zapuścić. Istnieje taki odsetek ludzi, którzy nie są tak zaradni jak Waćpan.
  • Odpowiedz