Wpis z mikrobloga

Ej dobra, zakładam tajną organizację na wykopie, coś jak masoneria tylko że taka wykopowa. Ogólnie to wszystko ma się opierać na elitarności, tajemniczych rytuałach i stopniach wtajemniczenia. Naszym celem jest władza, tak żeby kontrolować Mirków a później jak będzie fajnie to może i cały swiat, ale do tego potrzebne są kanapki.

Dobra kto się pisze ?

Na początek bierzemy z łapanki, później to już będzie tylko elita xD
  • 170
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 27
Uwaga! Przepraszam że was wołam, ale dostaje dużo wiadomości więc chce to uregulować. Jeśli ktoś chce być wołany w sprawie organizacji ( raczej nie będę tego robić, ale może się okazać że muszę) to proszę zostawić plusa we wpisie poniżej.

Organizujemy się, więc jeśli ktoś chce odnaleźć swój krąg, lub swoje zadanie w organizacji to proszę pisać do mnie na priv.


@bemyhoe @papaj_21_37 @Marcinnx @Quear  @Rain_  @ProfesorBlunt @Alesja  @Jezus_z_Galileii  @Uprzedzenie @Adrianee  @przenikliwyumysl @mariuszk3  @Encepence2  @UzytnikWypokPeeL  @Thome  @MrChow  @Antyperspirant  @Kicha12345  @syzygium  @kur4kwdz @Reniferus @jamnig  @g4rin  @mrooczilla  @ciubix @Hiobe @rabbit09 @Xedur  @The_Pelek @Oglu_69 @flamezz @UmDSuoCupxEoxPmXbZe  @RobertSiekiera @bemyhoe  @jillian  @NaczelnyHejter  @tomeczek11 @
  • Odpowiedz
@KingRagnar: witaj młodzieńcze. Jako iż jestem już stary i oczekuję śmieciarki w każdej chwili, proszę o przyjęcie do tego nieistniejącego stowarzyszenia.
Z racji wieku mogę być członkiem lub nawet szefem starszyzny albo magiem czy innym szamanem.
Ewentualnie mogę też posłużyć jako cel, w sumie mnie to już nie szkoda a dzieci nauczą się celności ataku.
Czasem trochę śmierdzę cebulą i czosnkiem więc proszę o wydanie solowej kwatery i koniecznie jakichś
  • Odpowiedz