Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki jest sprawa :D do końca tej fify muszę wbić g1 (zakład o fife 20 z różowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) problem jest taki ze max wbijam g2 i brakuje zawsze tych 2 zwycięstw. Na początku mam zawsze staty 11-2 itp.. i potem zaczyna się przegrywanie paru spotkań z rzędu... macie jakieś sposoby lub swoje patenty ?:D pozdro #fut
  • 11
  • Odpowiedz
@Wosiuu: nigdy nie graj w niedzielę po 23 bo trafia sie najczęściej ludzi z topki, albo mega ogarniętych ludzi, najlepiej grać rano albo do godziny 20 XD mniejsza szansa ze trafisz na kogoś lepszego
  • Odpowiedz
@Wosiuu: ja zauważyłem, że lepiej mi idzie, gdy gram u siebie, ale to nic odkrywczego ;) Inna sprawa, to nigdy nie gram drugiego meczu po porażce, zawsze robię sobie jakąś przerwę. :)
  • Odpowiedz
@Wosiuu: Jak grasz wyrównany mecz taki 50/50 staraj się szanować piłkę i wyczekiwać swoich szans, bo rywal pewnie zacznie się irytować jak będziesz długo posiadać piłkę i będzie agresywnie doskakiwać do Ciebie i wtedy będą luki w obronie na jakąś prostopadłą piłkę. Niby wiem po sobie, ze to działa ale czasami sam tego nie stosuje pod wpływem emocji ( ͡° ͜ʖ ͡°) i #!$%@? x2
  • Odpowiedz
@Wosiuu: Graj tylko jako gospodarz, nie wiem czy to rzeczywiście coś daje ale chyba tak bo jak gram jako gość to raz na jakiś czas cały mecz to jest kino. Teraz staram się grać 10 meczy w piatek 10 w sobotę i 10 w niedziele. Powodzenia
  • Odpowiedz
@Wosiuu: Ja zawsze kończyłem rozgrywki w zakresie od 14-7 do 14-10, więcej mi się nigdy nie chciało dogrywać, ale raz z ciekawości zagrałem całe 30 meczów i wbiłem G2, także poziom daleki od ideału. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz