Wpis z mikrobloga

Mireczki z #lodz i okolice #belchatow, szukam miejscówki na nagranie Dodge Challengera, najlepiej coś industrialnego jakaś opuszczona fabryka, coś jak w fotce poniżej.

Może być nawet okolice #czestochowa gdzie własnie było wykonane to zdjęcie tylko, że tam ponoć jest już zamknięte, poszukuję więc podobnej lokalizacji

#samochody #carboners #usacars #dodge #challenger #fotografia #mustang #motoryzacja #film #design #indrustrial #kiciochpyta #pomocy
Pobierz MGfilms - Mireczki z #łódź i okolice #belchatow, szukam miejscówki na nagranie Dodge ...
źródło: comment_fQGxmOJBJmSf16kfxtHbVtLn3w7MtK3x.jpg
  • 11
@BoleKk87: do cementowni bez przepustki się nie dostaniesz, wiem bo moja firma tam robi.
Nie wystarczy że zrobisz zdjęcie na tle jakiegoś bloku w Łodzi? Efekt będzie ten sam.

A na poważnie to w Częstochowie jest kilka takich miejsc, najłatwiej będzie jak wejdziesz na jakąś lokalną grupę urban explory i przejrzysz ich zdjęcia. Będziesz mógł sobie wybrać co Ci najbardziej odpowiada z wyglądu
@MGfilms: Jak ma wyglądać nagranie? Jakieś sceny z jazdy czy samochód gdzieś stoi i filmujesz go w otoczeniu?
Dawna Centrala Scheiblera przy Placu Zwycięstwa, ale nie wiem czy pozwolą link
Ja wspomniał Dziubaster Widzewska Manufaktura i jej okolice link
Modno postindustrialne klimaty masz też zaraz obok na terenie dawnej Aniliny link
Możesz też spróbować tutaj: link, to teren prywatny i mają tak jakieś warsztaty samochodowe czy inne gówno, ale mieszkam