Wpis z mikrobloga

@trevoz: To ja dołożę łyżkę dziegciu:
Ustawa o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, art. 3:
Pojęcie czynu nieuczciwej konkurencji
1. Czynem nieuczciwej konkurencji jest działanie sprzeczne z prawem lub dobrymi obyczajami, jeżeli zagraża lub narusza interes innego przedsiębiorcy lub klienta.
2. Czynami nieuczciwej konkurencji są w szczególności: wprowadzające w błąd oznaczenie przedsiębiorstwa, fałszywe lub oszukańcze oznaczenie pochodzenia geograficznego towarów albo usług, wprowadzające w błąd oznaczenie towarów lub usług, naruszenie tajemnicy przedsiębiorstwa, nakłanianie
@Verbatino człowiek się uczy całe życie.

@ppawel nie zakładałem że ma to być w dobrej intencji ale zapomniałem dodać "xD". Swoją odpowiedzią chciałem zmusić trochę do refleksji. W końcu musi się podpisać własnym imieniem i nazwiskiem.
nie zakładałem że ma to być w dobrej intencji ale zapomniałem dodać "xD". Swoją odpowiedzią chciałem zmusić trochę do refleksji. W końcu musi się podpisać własnym imieniem i nazwiskiem.


@Rusathagu: panie, ja tylko chcę sobie jako programista przejść na b2b. Nawet jakbym nazwał firmę "Majteczki w kropeczki i stringi na kiju TM" trevoz to bym się nie przejmował :P