Wpis z mikrobloga

Powiem wam że kfc w Polsce w porôwnaniu do UK to jak polonez do S8 z 2019. Wszystko piękne i czyste. Nowe meble, miła obsługa. Pyszne dania, właśnie jadłem taco z guakamole i limonka za 10 zeta i zajebiście mi weszło. Popijam szejka z orzechów. Hot wingsy aromatyczne. A w UK 16 letnia obsluga (czesto olewacka) smród i syf na starych stolikach, jedzą tam tylko budowlańcy i miejscowe patusy. Kurczaki smakują jak karton. Nie są w ogole marynowane. Stare 20 letnie lokale. Sprawdzałem chyba z 10 lokali w różnych miastach uk bo lubie kurczaki gmo ale niestety kfc w UK jest kompletnie niejadalne. Kto tez tak ma daje plusa patusa.

#uk #polska #heheszki #jedzenie #kfc
Gieforit - Powiem wam że kfc w Polsce w porôwnaniu do UK to jak polonez do S8 z 2019....

źródło: comment_T45xWdDy6ciXDPWny81hFtu4gveG1ukC.jpg

Pobierz
  • 77
Sprawdzałem chyba z 10 lokali w różnych miastach uk bo lubie kurczaki gmo ale niestety kfc w UK jest kompletnie niejadalne.


@Gieforit: zgadzam się w 100%.

Polskie KFC to jest kurna nad take-away.

Powiem Ci więcej - nie tylko w UK kfc jest słabe. Sytuacja ma się identycznie w Holandii, Niemczech i nawet na Islandii!!! Te same gówno, panierka niedobra, kurczak też taki sobie, generalnie do Polskiego nie ma w ogóle
@Gieforit: @eric2kretek: wina, a może zaleta taniego żarcia w Polsce

jak byłem w USA to oczywiście poszedłem do McDonald's, zeby się poczuć jak 101% w Ameryce i co? gorszej jakości fast foodu nie jadłem xD
zapiekanki odgrzewane w mikrofali na dworcach w Polsce B- to żarcie z restauracji przy ichnich fast foodach i nie dziwię się, że u nich jedzą tam biedaki, a u nas w McDonald's często bananowa młodzież
@Gieforit: W McDonald's w Anglii nie odczułem różnicy w smaku, ale #!$%@? faktycznie był z 10x większy niż w Polsce. I to nie chodzi o to, że Polacy nie Syrią, u nas w większych mcdonaldach jest dedykowana obsługa od sprzątania sali na bieżąco. Pracowałem tam kiedyś dorywczo i zawsze była jedna osoba od przechadzania się i dbania o czystość, tam widocznie mają na to #!$%@? no albo braki kadrowe albo po
@Homodoctus: tam kase to maja wyzsze klasy, a nie travellersi czy inni lowest of the low, a tacy sa tam najbardziej widoczni. tych z wyzszej klasy to rzadko kiedy zobaczysz. edit: opasle kobiety to tez z tych klas niskich/bardzo niskich. bo te zadbane, bogatsze Brytyjki to sa naprawde ladne