Wpis z mikrobloga

Mam okazje kupic fajny motocykl w fajnej cenie. Problem jest taki, ze mieszkam w miescie (Wroclaw - #nadodrze - moze ktos ma miejsce w garazu i chce sobie dorobic?). Chetnie wynajalbym jakis garaz/miejsce na parkingu, ale no poprostu nic w okolicy nie ma... Trzyma ktos motocykl "pod chmurka"? Czy jest to bezpieczne w Polsce?
#motocykle
  • 9
@Wuszt: w sezonie możesz śmiało trzymać pod szmatą (np. Oxdord Protex Stretch) plus mocny łańcuch, ale poza sezonem garaż obowiązkowo. Albo mieszkanie, jak masz warunki i ewentualnie siłę by go wciągnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°) znam takiego hardkora który na drugie piętro wciągał R6 i stało w salonie kilka miesięcy
@niezwornowazony: Poza sezonem zawioze sobie do domu na wies :) Obawiam sie jedynie o zwykly wandalizm albo kradziez. Motorek jest wart ~10k, ale jest bardzo zadbany i naprawde niechcialbym, zeby ktos mi go zniszczyl. Trzymasz swoja maszyne pod blokiem? Nie masz zlych doswiadczen?
@Wuszt: Oprócz kradzieży i wandalizmy największym wrogiem motórka są warunki atmosferyczne. Mój znajomy trzyma pod chmurką i nalot rdzy jest prawie wszędzie, słabo to wygląda ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie wiem na ile pomoże jakiś kondon na moto.
@FeNtastiC: to on trzyma bez pokrowca? mój przezimował pod chmurką i jest w dobrym stanie, a pokrowiec za 3 stówy, a Twój znajomy niech sobie kupi coś w stylu cortanin f skoro już mu zardzewiał, nie wiem czy skuteczny środek