Wpis z mikrobloga

Film oparty o mitologię słowiańską, dziejący się zapewne w okresie średniowiecza, ale co tam! damy czarnoskórych aktorów ¯\_(ツ)_/¯

Fajna ta poprawność polityczna taka nie za mądra.
W dzisiejszych czasach to wszędzie ci wcisną czarnych do byle jakiego filmu bo rasizm czy inne p------y.

#netflix #wiedzmin #bekazlewactwa #lewackalogika #neuropa #4konserwy
technojezus - Film oparty o mitologię słowiańską, dziejący się zapewne w okresie śred...

źródło: comment_fMU4DL1Vo0VI1apsUzpOLCFAJ3I8C4hw.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JamaloV8: okej, nie słowiańska ale europejska. Chyba że wiesz o zawartych w książkach powieściach z Afryki czy Australi? Bo jednak jakaś mitologia przeważa nad pozostałymi. Ciekawe która ?
  • Odpowiedz
@technojezus: Nie wiem bo tak nie zrobili. Nie bóldupiłem jednak gdy Jake Gylenhall grał Księcia Persjii i nie bóldupię gdy widzę Jezusa przedstawianego jako wysokiego blond Aryjczyka albo etiopską Matkę Boską zamiast małych ciemnych semitów. Każda społeczność przedstawia pewne historie tak żeby trafić do swoich współplemieńców i to jest naturalne.

Nie odniosleś sie jeszcze do mojego komentarza wytykającego twoje kłamstwa, może na tym byś się skupił a nie fantazjował.
  • Odpowiedz
@technojezus: a c--j mnie to obchodzi. Jako fan Wiedźmina natomiast wiem, ze cokolwiek tu piszesz to znaczy, ze nie przeczytałeś ze zrozumieniem nawet jednej strony. Przecież Gerard wyśmiewał rasizm, ksenofobię, nacjonalizm, po części patriotyzm i bezsensowną p-----c.
  • Odpowiedz
@Cineczeq: kilka stron przeczytałem i tyle, nie obchodzi mnie uniwersum wiedźmina.

Pisze po prostu to co ludzie prostują pod trailerem.

Przecież Gerard wyśmiewał rasizm, ksenofobię, nacjonalizm, po części patriotyzm i bezsensowną p-----c.


Co to ma do mojego wpisu? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz