Wpis z mikrobloga

A my dyskutujemy o publicznym przyzwoleniu na noszenie #bron ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nóż mam zawsze gdzieś przy sobie - a to scyzoryk w kieszeni, a to jakąś finkę w torbie/plecaku, do tego zwykle gaz pieprzowy, czasem broń palną (mam pozwolenie). Traktuję go jako narzędzie. Ot tak zwyczajnie.

Jeśli ktoś nosi przy sobie nóż to zakłada, że go może użyć, a jeżeli może go użyć to zakłada, że może się zdarzyć nieszczęcie. Nóż to nie jest w warunkach polskich narzędzie, aby ktoś mógł go nosić do obrony własnej. Jest rzeczą przerażającą, że bardzo dużo młodych ludzi nosi przy sobie noże.


~ sędzia Piotr Gąciarek

Czy nóż to tylko narzędzie obrony/ataku? A jakie narzędzia są przeznaczone do obrony własnej? Moim zdaniem każde jakie tylko jest pod ręką - improwizowane jak kamień, sztacheta z płotu, stłuczona butelka, młotek czy bardziej "profesjonalne" jak gaz czy broń palna. Chciałbym w tym miejscu zadać pytanie jak szanowny pan sędzia widzi gaz w obronie koniecznej? Czy może być to najsilniejszy na rynku Fox Labs stosowany również przez nasze służby, czy musi to być bardzo bezpieczny pseudo-gaz za 9,99zł ze sklepu z militariami, który spowoduje u napastnika kichanie.

Kiedy nasze sądy staną na stanowisku, że życia nie są równe? Życie i zdrowie ofiary zawsze będzie cenniejsze od życia i zdrowia napastnika.

Zapraszam do dyskusji - #bron #noze #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazprawakow
AloneShooter - A my dyskutujemy o publicznym przyzwoleniu na noszenie #bron ( ͡° ʖ̯ ͡...

źródło: comment_Nfgyq20gvi0VxchYrTuyYujhlPqeTQOj.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@AloneShooter: takie komuchy powinny być pozbawione stanowiska z miejsca, coś jest legalne z punktu widzenia prawa ale według sędziego oczywiście jest to złe =DDD lepiej czekać na policję która łaskawie się zjawi po kilkunastominutach jak napastnik zrobi już swoje
  • Odpowiedz
@twoi_oyciec: w samochodzie mam gaśnicę. Zgodnie z logiką sędziego zamierzam jej użyć bądź zakładam taką możliwość. Gdybym zakładał taką możliwość to bym woził taką przynajmniej 5kg, bo te małe obowiązkowe to samochodu nie ugaszą ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Czy może być to najsilniejszy na rynku Fox Labs stosowany również przez nasze służby


@AloneShooter oter: które służby stosują FoxLabs? Bo z tego co widzę, to policjanci biegają z najtańszym "Police", czy "Policyjnym" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jeśli mają coś lepszego, to kupują za swoje - choć w tempie w jakim je zużywają to zwyczajnie się nie opłaca..

Jeśli ktoś nosi przy sobie nóż to zakłada, że
  • Odpowiedz
Przeczytałem to dziś na TVN Warszawa i się zagotowałem. To co on #!$%@? jest niesamowite. Nie ważne kto kogo zaatakował, czy przeciwnik był koksem niebezpiecznym, tylko MAMA ON MA NUŻ NIE WOLNO NUŻ NIE MOZNA NUŻ REEEEEEEEEE

Wolałby żeby człowiek dał się zatłuc na śmierć to wtedy skazałby za pobicie na 4 lata xD ale MAMA NUŻ to już 15 xDDDDDDD
  • Odpowiedz
Życie i zdrowie ofiary zawsze będzie cenniejsze od życia i zdrowia napastnika.


@AloneShooter: Nie, oczywiście że nie. System "sprawiedliwości" musi dbać o bandytów, bo to ich istnienie zapewnia im pracę i zarobek. Co by się stało, gdyby napadnięci wybili kryminalistów? Trzeba by zwolnić sporą część policjantów, prokuratorów i sędziów...
  • Odpowiedz