Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mirki i mirabelki. Sprawa wyglada mniej wiecej tak, ze pojechalismy z 4 kolegami przez agencje do pracy. Dostalismy zakwaterowanie jakie dostalismy (pic rel) i zaden z nas jak na ten moment tej pracy nie dostal i nie zanosi sie zebysmy dostali, bo rozmawialismy z ludzmi z hotelu co juz tu troche są. Jestesmy 60km od Rotterdamu, szukamy jakiejs pracy/agencji z zakwaterowaniem. Moze ktos cos polecic? #emigracja #holandia #praca
GabrielU - Mirki i mirabelki. Sprawa wyglada mniej wiecej tak, ze pojechalismy z 4 ko...

źródło: comment_rrV2nkDKdrP80gVgTjdukimkTcFQS2fP.jpg

Pobierz
  • 33
@GabrielU: spróbujcie LogisticForce (nie pamiętam tylko czy mają zakwaterowania czy nie...) widziałem że szukają pracowników, region Tilburg https://www.facebook.com/LogisticForcePolska/ ewentualnie jak oni nie dają mieszkań, to próbujcie Axell . Dzisiaj (sobota) mają normalnie biuro w Tilburgu otwarte, ja tak 5 lat temu do nich wszedłem z ulicy, to odrazu mnie zawieźli na lokację i dali pracę, jestem im mega wdzięczny za to
@GabrielU: OTTO, każdą ilość osób wezmą. zawsze zaczynaj w korpo jak nie masz doświadczenia, potem idź do jakieś specjalistycznej firmy po kilku latach jak doświadczenie zdobędziesz.

https://youtu.be/QRbWuJEbLYU

jedna z nielicznych agencji która nie ściga za publikowanie opinii o sobie, serio świetnie zajmuje się osobami niedoświadczonymi, nie musisz jechać do Opola, możesz kontaktować się z nimi w Holandii, jak jest was tylu to wynajmijcie dom (ok 5000€ nie jest problemem dla 4
@GabrielU: idź też porozmawiać z agencjami w centrum miasta gdzie jesteś nawet jak jest to wieś będzie tam kilka biur pośrednictwa, ale prawdopodobnie nie będą zainteresowanie jak powiecie że nie macie gdzie mieszkać, ale warto spróbować gdy czekacie na kontak telefoniczny z OTTO i nie ma co robić
@vladkupa1: gdyby była #!$%@? to założyciel jej nigdy by nie został jednym z najbogatszych Holendrów, a w przeciwieństwie do Ciebie dałem mu szybkie rozwiązanie które działa, Ty żadnego mu nie zaproponowałeś

ponoć inne agencje zwalniają jak wynajmiesz dom/mieszkanie/pokój, OTTO wiem że tego nie robi i znam osoby które pracując w OTTO wynajęły mieszkania/pokoje i teraz są szczęśliwe

praca w OTTO->prawo do zasiłku->wynajęcie mieszkania->Pracowanie w OTTO i szukanie lepszej pracy "na spokojnie"
@vladkupa1: a przez kogo mają być wystawiane, przez pracowników ManPower? sam tam nie pracowałem ale na przerwie rozmawiałem z osobami zatrudnionymi przez tę agencję i wiem na bank że pozwala wynajmować swoje mieszkania i nie zwalnia, a januszowe agencje zwalniają.

na mirko jest mało negatywnych konstruktywnych opinii o tej agencji oprócz jednej, "moje motto #!$%@?ć OTTO", ale taka opinia nic nie wnosi
@GabrielU: nie widziałem tego komentarza, w Axidusie pracujesz? chyba jesteś jednym z tych nowobogadzkich milionerów w nowy sposób co mają milion na końcie szukają agencji która będzie ich oszukiwać zostają tam pół roku i wytaczają jej pozew zbiorowy na wielomilionowe odszkodowanie, nie znam innego powodu aby pracować w Axidusie, uciekaj do OTTO i ciesz się życiem
@GabrielU: pamiętaj że jak dzisiaj nie znajdziesz do 15:00 to drugą szansę masz w poniedziałek, zostały dwie godziny, polecam OTTO lub jakąś inna korpo agencje, małe oszukują niedoświadczonych, do małej idziesz tylko jak już jesteś fachowcem w swojej dziedzinie i wiesz że masz lepiej jak w korpo w innym wypadku się to źle skończy