Wpis z mikrobloga

@Johny_Locke: Swoją drogą ciekawe co za mądrala z transem to kojarzy.

Niektórym kawałkom Cradli to bym jeszcze zrozumiał przypinanie etykietek "trans", ale to co obecnie się pod trance/m podpisuje to normalny industrial/nu i tyle.

Mania jakaś - co banda to gatunek...
@rss: Jesteś nie na czasie. G Awa. Jestem trendseterem. @JesterRaiin: Sam nie wiem, to dziwny hybrydowy gatunek. Myślę, że jest kojarzony z trance bo występują w nim jego elementy typu czysty wokal i breakdown. Metal hammer ich określił jako "The trance-metal juggernaut the world has been waiting for!" i tak mi w głowie zostało.
@Kajetan8: @kokaina: Nie, ale was dobrze opisuje D: Napisałem tak bo last fm, wiki, sami siebie i metal hammer ich opisują jako mieszankę melodeathu i trance. Gatunek jest bardzo nowy i definicja bardzo umowna. Ale pitolenie, że nie ma tam metalu śmiechu warte.

W sumie to butthurt by dobrze zdefiniował ten gatunek. Tak jak trance wprowadza w trans tak Butthurt wprowadzałby w butthurt. Najlepiej nazwać Butthurt metal, o. Bo nazwanie
@Johny_Locke: Nie wiem czym jest trance, nie słucham tego i się na ten temat nie wypowiadam, ale nawet gdyby z tej Twojej piosenki wyciąć te elektroniczne efekty to trochę darcia mordy jeszcze muzyki metalem nie czyni :) A z tym butthurtem... czynisz swoją muzykę jakąś uciśnioną, nielubianą, albo jeszcze co innego. Sam to sprowokowałeś. Mnie to nie przeszkadza, niech sobie łączą co chcą, przecież nie muszę tego słuchać. Ale jeżeli wywołujesz
@Kajetan8: No to przepraszam, nie wiedziałem, że wiesz lepiej co jest metalem niż goście z metal hammer i każde źródło w necie na jakie trafiłem. Nie czynię tej muzyki uciśnioną, raczej Ty czynisz siebie ofiarą mojej "prowokacji" :X. Po prostu mnie to śmieszy bo często przeglądając neta jak natrafiam na jakiś metal z elementami elektroniki to zaraz się pojawia jakiś czubek (no offence) ze swoją definicją "prawdziwego" metalu. Nie mówię, że
@Johny_Locke: " Po prostu mnie to śmieszy bo często przeglądając neta jak natrafiam na jakiś metal z elementami elektroniki to zaraz się pojawia jakiś czubek" To śmiej się i prowokuj dalej, zwłaszcza. Ja tam metal z dodatkiem elektroniki bardzo lubię.

A tak swoją drogą, gdyby metal hammer napisał, że Justin Bieber to metal to też byś uwierzył?
@Kajetan8: Wiesz, wątpię czy by napisał. Z tego co wiem to dosyć wiekowe, uznane pismo, więc dlatego stawiam, że ich krytycy lepiej wiedzą co to metal niż Ty. Zwłaszcza, że jeżeli porównujesz to do Justina Biebera i w dodatku szukasz jakiś prowokacji to raczej się kiepsko znasz.