Wpis z mikrobloga

@sotarKratos: Z jednej strony wkurzające, a z drugiej wiesz, że achievementy są zdobyte legalnie, a nie przez manipulację save'ami, exploitami czy hackami - co było nagminne np. na ps3.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jarubot wiem pewnie nic już w sofcie nie zmieniali po aferze z przypisaniem gier do konta no nic, na xsie gram okazjonalnie ale chyba zaprzestane bo mnie to zirytowało i to bardzo
  • Odpowiedz
  • 0
@Griffith na e3 przed wejściem Xboxa one i ps4, microsoft chciał aby każda gra nawet pudelkowa była przypisana do konta gracza i o ile pamięć mnie nie myli do 5 razy mogłeś ją pobrać tylko ale gracze wylali wiadro pomyj na M$ i pomysł zniknął
  • Odpowiedz
  • 0
@Shmit ale ja grałem z 7 dni we wieska 3 A przechodzę go dla calaka bo na ps4 platynke wbilem i chciałem na xsie także wiesz ile czasu nad tym spędziłem a już jestem przy końcu podstawki:/
  • Odpowiedz
@sotarKratos: Normalnie Ci wpadną wszystkie osiągnięcia. Co prawda nie od razu po ponownym podpięciu do neta, ale mi zawsze po grze offline wpadały. Dzień - dwa.

Strzelam, że to kwestia jakiegoś rodzaju automatycznej weryfikacji, czy to w ogóle możliwe itd. żeby nikt nie kombinował. No ale to moje domysły już :D
  • Odpowiedz