Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dwiesciedziewiecdziesiatpiec: miałem różne opony, na M5 jeżdżę obecnie, następna będzie M7RR do testów. M5 nie jest zła, lecz poniżej 20°C już słabo się trzyma. Nie znalazłem jeszcze opony która by się całkowicie nie ślizgała.
Nie ograniczaj się do 200/50, bierz śmiało 190/55, są tańsze i motocykl lepiej się prowadzi, nie ma żadnej różnicy w przyczepności.
Żadna opona nie wytrzymała mi na więcej niż 6tys km, zazwyczaj są to
  • Odpowiedz