Wpis z mikrobloga

@KimDzongHeal: Niech zgadnę, z twoich żarcików, ironii, dowcipu się nikt nie śmieje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kim, wiem, że lubisz się rządzić i we wszystkim jesteś lepszy, ale daj mi być w spokoju sobą bez upokarzania i zawstydzania.
  • Odpowiedz
@KimDzongHeal: Ależ ja nie atakuję, zwracam tylko uwagę, że nie warto być niemiłym, zwłaszcza z rana gdy dość ma się w--------a i bez Wypoku. A każde zielonki zachęcam do usunięcia konta, bo to tradycja, a także naprawdę cenna rada, o czym się przekonasz jeśli dotrwasz do pomarańczy, a na pewno gdy przemienisz się w czerwone paskudztwo.

Również pozdrawiam jak i życzę miłego dnia.
  • Odpowiedz
@MK-Ultra: Take it easy - Myślałem, że skojarzysz sytuację w ktorej Elon śmiał się z podobnego obrazu - mogłem się mylić - nie do końca wiem co w tym niemiłego ale tu w Korei mamy inne poczucie humoru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KimDzongHeal: Nie skojarzyłam, niewieloma rzeczami się w życiu interesuję, niewiele wiem, nie lubię marnować czasu na czytanie o polityce, o przedsiębiorcach, o pieniądzach, o ludziach bogatszych, wpływowych, lepszych ode mnie, nudzi mnie to po prostu, może trochę dołuje, nie wykluczam, że Elon jest ciekawą osobistością godną cytowania, ale ja go tylko kojarzę, nic więcej.

Skoro przez brak wiedzy nie zrozumiałam, że nawiązujesz do czegoś, a nie próbujesz ze mnie szydzić,
  • Odpowiedz
@MK-Ultra: Polecam Elona - począwszy od wprowadzenia rakiet, które są w stanie wynieść ładunek po za atmosferę ziemi i wrócić(!) lądując w wyznaczonym miejscu a nie jak dotychczas spalać się praktycznie w całości, samochodów elektrycznych z osiągami na niespotykaną skalę + autopilotami wyposażonymi w sztuczną inteligencję, tunelem koleji która pędzi z prędkością ponad 400 km na godzinę po projekt udostępniania internetu przez latawce podobne do dronów. Gościu to taki Leonardo
  • Odpowiedz
@KimDzongHeal: Właśnie dlatego nie lubię nowinek technologicznych - tyle się dzieje bez mojej wiedzy, bo przecież wszystkiego nie jestem w stanie się dowiedzieć choćbym nie wiem jak pragnęła. I z czego się tu cieszyć, dla mnie te odkrycia, ta wiedza, ci ludzie z takim potencjałem intelektualnym, umiejętnościami, dla mnie to wszystko jest oddalone o lata świetlne, odległość porównywalna do tej jaką pokonają wybrańcy by eksplorować kosmos, ja takim wybrańcem nie
  • Odpowiedz