Wpis z mikrobloga

coś więcej o Eachine E013 jesteś w stanie się wypowiedzieć?


@DreqX: szybko patrząc - jest to zabaweczka (delikatnie mówiąc) która bez kamerki i googli bywała sprzedawana <10$ (chyba 6.99$ to cena typowa promocyjna), i lata to na silnikach szczotkowych, które nie dość że padają szybko - to szybko tracą moc nierównomiernie, co powoduje ciągłe znoszenie na bok, opadanie itd. Wieczna walka z kalibracją i szukaniem nowych silników w parach, by to
@DreqX: najtańsze goggle które nie są do dupy, czyli ev800, to 150 zeta. Najtańsza aparatura czyli i6, to kolejne 150. no i jakiś dron który binduje do aparatury, dobry whoop to 300 zeta (np trashcan). ewentualnie najtańszy whoop z gówno kontrolerem, do którego musisz doczepić kamerę i moduł do aparatury - latać to będzie średnio.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DreqX: ja fpv latalem z bugsem 3 - odbiornik podpinany do telefonu z androidem i wsadzone w gogle vr (jakies lepsze kupilem). Wiem ze to zadne pro, ale frajdy bylo mase
@DreqX Poszukaj używanego kompletu na FB giełda fpv. Ale to będzie może koło 600 zł jak Ci się uda. Parę miechów temu na nowy zestaw wydałem koło 1200 cebulionów teraz to już koło 4 k sięga.
Na początek kupiłem Tyro99, gogle eachine ev100 (nie polecam), aparaturę QX7 i do tego mnóstwo pierdół (odbiornik, baterie, ładowarkę itp) Aha no i symulator na początek, co by drona nie rozwalić.