Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #rozowepaski #niebieskie paski #zwiazki #emigracja #gry #zabawy Mam problem, jestem na 3 miesięcznej emigracji i już od miesiąca mój zwiazek się powoli psuję. Moj rozowy zaczyna swirowac, bo jest tam calkiem samotna i nie ma znajomych. Ja tez wracam pozno i mam max 2h dla niej, a czasami mniej i tu pojawia sie pytanie, w jakis sposob poradzic sobie do zjazdu? Wiem ze kazdy zwiazek jest inny, ale w jaki sposob w mircy sobie radziliscie? Jakies gry, aplikacje, zabawy? brakuje mi pomysłów.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Bywało że mojego niebieskiego nie było w Polce po 10 tygodni. Jak za każdym razem miał przerwę, to dzwonił,chociażby mielibyśmy porozmawiać 2 minuty. Rozmowy na Skype,czasem cyber seks ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i znaleźć sobie jakieś zajęcie i unikanie toksycznych ludzi, co nie wyszło im w związku na odległość. Bo i po co mają #!$%@?ć kocopoły, że twoja różowa się właśnie gzi z kimś innym