Wpis z mikrobloga

#holandia
Ucz sie języka mówili... lepsza prace bedziesz mieć.
Przejrzałem na indeed wszystkie oferty z mojego miasta i wszędzie stawki 10-11,50€ brutto gdzie teraz mam prawie 13€ na magazynie i chciałem cos lepszego i mniej męczącego fizycznie.
Najbliżej to kierowca reachtrucka ma około 12€, gdzie przez ślepotę na jedno oko do takiej pracy sie nie bede nadawał.
Tam gdzie stawki zaczynaja sie od 13€ musisz mieć wykształcenie techniczne gdzie zdobycie dyplomu to minimum dwa lata.
Chyba nigdy nie wyrwę sie z tego magazynu gdzie robie :/
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tymariel: próbuj coś związanego z produkcją, jeśli będziesz się wykazywał to jest tam dużo dróg do rozwoju i oczywiście awansu. Takie firmy inwestują w pracowników
  • Odpowiedz
  • 0
@drlect3r: Mieszkam w dużym mieście 20km od Amsterdamu w centrum miasta na rynku w 100m mieszkaniu za pół tego gdzie indziej można wynająć. Gdybym chciał wynająć gdzie indziej stawka godzinowa która by mi na to pozwalała to minimum 18€/h
W Holandi nie ma tak lekko jak inni piszą
  • Odpowiedz
@Tymariel: te dobre ogłoszenia zdobywa się po znajomościach, podobnie jak w Polsce, musisz znać ludzi robiących coś ciekawego, np poszukaj spisu wszystkich spółek akcyjnych w okolicy 10 km, pewnie będzie ich ponad 100 zrób listę dowiedz się które pasują do Twojej osoby i postaraj się nawiązać kontakt z dyrektorem lub pracownikami.
Małe spółki lubią jak masz doświadczenia z dużych, celuj w te firmy które sprzedają produkty na Polskę będą mieli większą
  • Odpowiedz