Wpis z mikrobloga

#zwiazki
Czy to ze mną jest coś nie tak czy każdy ma taką osobę o której myśli codziennie? W moim przypadku jest to była dziewczyna sprzed dwóch lat. Byliśmy ze sobą względnie długo. Od tego czasu pojawiło się parę innych dziewczyn, ale z żadną nie czułem takiego zaangażowania.
  • 22
  • Odpowiedz
@WyslijNaPwUlubionegoMema: jest dla ciebie wyznacznikiem "idealnej" kobiety jak mniemam. Temat dobrze znany i niejeden przez to przechodzi. Poobracasz się jeszcze trochę w randkowym świecie, prędzej czy później znajdziesz o wiele fajniejsze dziewczę i przejdzie Ci od ręki... O ile jakieś tępe ch*** nie będą co chwila wtrącali tematu nieszczęsnej byłej :p
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WyslijNaPwUlubionegoMema: Księżyc nad polami świecił mu nocami,
Żył nie liczył dni,
Chodził ulicami ludzie go mijali,
On nie mówił nic, nie mówił nic,
Tam gdzie wiatr melodię grał
Tam gdzie noc spotyka dzień,
Zawsze sam do przodu gnał,
I szczęśliwy był.
  • Odpowiedz
  • 2
@WyslijNaPwUlubionegoMema mam to samo i tak jak napisal @Bossman_ od razu myślę od tym co #!$%@? i jak dobrze że nie muszę już tego znosić.

W ogóle to dziwny mechanizm, dlaczego mój mózg od razu sam z siebie przywołuje pozytywne wspomnienia o tej osobie i odpala emocje sentyment, zamiast wpierw przyganiac te negatywne wspomnienia (w końcu gdyby mnie nie skrzywdzila to by nie była moja ex) żeby się jeszcze bardziej odciąć od
  • Odpowiedz
@WyslijNaPwUlubionegoMema ja jestem od rozstania dopiero 2 miesiące, ale czuje sie jakbym nie zrobił zadnego postepu. Tak czesto myślę o byłej, że boję się, że będę miec tak jak ty, i nawet po kilku latach bede wracac myslami. Jestem też przekonany, ze juz nikogo tak nie pokocham
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WyslijNaPwUlubionegoMema: no niestety jak byłeś na prawde zakochany to masz już permanentne zmiany w mózgu i tak zostanie do końca życia
Juz tyle czasu minelo od rozstania a jak gdzies mi mignie na mieście to mam taki emotional spike, że #!$%@?
  • Odpowiedz
@WyslijNaPwUlubionegoMema: najgorzej mirku ( ͡° ʖ̯ ͡°) chyba to ta milosc, dopoki nie znajdziesz kogos lepszego bedziesz wracal do niej myslami... Mam podobnie teraz. Poznalam 2lata temu swietnego faceta, ale w zyciu mi sie poprzewracalo, stres na maxa, wybuchla klotnia w ktorej obydwoje sie nie popisalismy, odeszlam... Przepraszal, zostawial kwiaty, listy. "zwiazek" trwal doslownie z 4mies. Od dwoch pieprzonych lat mysle o nim codziennie. Mimo innych facetow.
  • Odpowiedz
@WyslijNaPwUlubionegoMema: powiem Ci, że chyba każdy ma taką osobę. Zazwyczaj jest to były partner, którego mocno kochaliśmy - wiesz, tak pierwszy raz, mocno i można powiedzieć, że prawdziwie. O ile błędem jest zamykanie się w pułapce "tej jedynej" czy porównywania na siłę kolejnych spotkanych kobiet do wzorcu alfa, tak sentyment nie jest jeszcze zły. Nie wiem czy jest na to lek, bo ja od blisko 5 lat mam w głowie jedną
  • Odpowiedz
@WyslijNaPwUlubionegoMema: Może nie codziennie i nie kwestia związku, ale tak mam w przypadku osoby, którą miałam pechowo za przyjaciela. Czasem mi się nawet śni. Choć to bardziej tęsknota za kimś, kto nigdy nie istniał, był tylko moim wyobrażeniem w głowie, natomiast życie zweryfikowało. A minął chyba już rok od zerwania jakichkolwiek kontaktów. Zbyt mocne przywiązywanie się do ludzi jest #!$%@?, boli jak cholera, nie polecam 2/10 ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz