Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam pracy dla 3 osób max do końca września, interesuje mnie żeby trochę tej kasy przywieźć i żeby nie trzeba było latać 12h z w c--j ciężkimi workami (jeden z nas ma astmę XD fajnie jakby to była lekka praca, nawet kosztem pensji). Znacie jakąś agencję która bierze na tak krótki okres czasu? Kraj dowolny

#praca #pracazagranica #kiciochpyta #holandia #niemcy
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oreze: czemu do września? Trochę języka ogarniesz jakieś kontakty złapiesz i zostawisz to. W Polsce też można zarobić, będąc sprzedawca zazwyczaj nic nie dźwigasz, a płacą dobrze
  • Odpowiedz
@jaktrwogatonawykop: na pierwszym roku brać urlop tylko po to, żeby sobie popracować? Bez przesady, dwójka z nas idzie na studia i chcemy sobie po prostu trochę zarobić żeby nie być pasożytami i nie żyć jak zwierzęta, wszystko już mamy ogarnięte, chcemy tylko te dwa miesiące jak najlepiej wykorzystać
  • Odpowiedz
@jaktrwogatonawykop: Pracowałem już jakiś czas, w mojej okolicy nie ma za dużo pracy (wieś, w pobliżu małe miasto). Mam opcję jeszcze wyjechać do Lublina i tam pracować przez ten czas, ale tutaj zarobię mało, bo dużo kasy mi zeżre samo utrzymanie. Najsensowniej byłoby po prostu wyjechać i przywieźć trochę ojro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jaktrwogatonawykop: ciekawsze prace za 2k, max 2,5k netto XD człowieku, ja szukam tylko pracy na 2 miesiące żeby sobie trochę zarobić, nie interesuje mnie nic więcej, po co mam iść do jakiejś g---o roboty w okolicy typu sypanie truskawek na taśmę. Byłem już w kilku takich, ile można. A tych zamożniejszych ludzi na wsiach to jest więcej, ale tylko pod jakąś Warszawą, a nie w środku niczego
  • Odpowiedz