Wpis z mikrobloga

Hello #warszawa, gdzie wybrać się na popołudniowo-wieczorny spacer i na koniec gdzieś usiąść, posiedzieć, wypić wino/piwo i zjeść coś lekkiego? Taka jakby randka z żoną :), bo w Warszawie jesteśmy raczkującymi słoikami nadal :).
  • 13
  • Odpowiedz
@7tytus: zależy gdzie mieszkacie :P zacznij nowym światem, starówka, na koniec może park fontann (jutro pewnie będzie pokaz), na koniec pod wisłostradą do wisly i bulwarami powrót - lokale/foodtracki. ale w weekend mnóstwo ludzie ;)
  • Odpowiedz
@7tytus: zapraszam na żoliborz, możecie zacząć od parku żeromskiego, zahaczyć o cytadelę, albo wejść po prostu w żoliborz oficerski, pozaglądać w podwórka międzywojennych willi. jak macie siły, to koniecznie po sąsiedzku do mnie na uliczkę wieniawskiego - najpiękniejsza w warszawie () przy placu inwalidów jest winny przystanek (wino), a wzdłuż mickiewicza w stronę dworca gdańskiego parę innych knajpek, piwko można w prochowni we wspomnianym
  • Odpowiedz
@noorey: Dzięki :), nie wiem czy taki fajny, ale ile można Netflixa męczyć :D. Właśnie gdzieś czytam, że Prochownia spoko. Na Bulwarach byliśmy, wino wypiliśmy, ale nie chce w te same miejsca ciągle łazić.
  • Odpowiedz
@7tytus: Prochownia bardzo na luzie i trochę oblegana, może być problem z leżaczkami przy ładnej pogodzie, ale z zaradnym niebieskim to nie problem ;) a wszystko co wokół jest naprawdę urocze i niespotykane w Warszawie, więc warto też ruszyć poza obręb samego parku.

jak Wam się spodoba, to na następny spacer proponuję Stare Bielany, okolice ulicy Płatniczej, plac Konfederacji, te rejony.
  • Odpowiedz
@noorey: Park Żeromskiego i Prochowania wieczorami ok? Można zdjęcia jakieś fajne przy tej okazji porobić? Albo filmy? W sensie, czy światło jakieś jest w parkach, bo wiem, że to różnie bywa.
Łaziliśmy po Skaryszaku kiedyś i było tak średniofajnie poza główną aleją ;)
  • Odpowiedz
@7tytus: jeju, nie wiem, nie jestem zdjęciowa niestety </3 nie wiem też, o jakie zdjęcia Ci chodzi, ale kojarzę przynajmniej jedną sesję, gdzie całość wygląda ok () generalnie ja jednak uważam Żoliborz za taką dość hmm, ciemną dzielnicę, nawet latem, ale najlepiej jak się przejdziecie i ocenicie sami!
  • Odpowiedz