Wpis z mikrobloga

#100polskichrapowychplytchallenge 32/100

Na wstępie przepraszam za dość długą przerwę we wstawianiu wpisów, mam nadzieję że powrócę do regularnych postów.

Bonson - Postanawia umrzeć

Stosunkowo świeża pozycja, bo album miał swoją premierę w styczniu tego roku. Całość płyty wyprodukowana przez KPSNa. Krążek został bardzo pozytywnie przyjęty przez recenzentów z różnorakich portali, dotarł również do pierwszego miejsca zestawienia OLiS. Na płycie Bonson wraca niejako do tematyki bardziej 'smutnej', ponownie bez większych problemów za to z wielką szczerością opowiada o swoich demonach.

Jeden powie, że ta płyta to smuty jednakże większość sluchaczy w pełni chwali szczecińskiego rapera za takie uzewnętrznienie się. Nie jest to nic nowego, bo teksty przepełnione brudem, alkoholem i narkotykami dostaliśmy na debiucie duetu Bonson/Matek - Historia po pewnej historii. Tutaj jednak Bonson nawija z dużą dozą charyzmy, nie umoralnia tylko raczej mówi o swoich odczuciach, problemach. Płyta jest na prawdę dobra, Bonson po raz kolejny potwierdza, że rapować z pewnością umie. Warstwa liryczna to na prawdę klasa - jeśli o mnie chodzi to mi osobiście nie w pełni podchodzą podkłady od KPSNa, choć w pewien sposób dobrze zgrywają się z klimatem albumu. Ja krążek oceniam wysoko i tym co nie znają polecam sprawdzić.

Moja ocena: 9/10

#rap #muzyka #polskirap
Pobierz
źródło: comment_0Ka6pr8JVzL8WlRskUtK3vgAxAKCKV3S.jpg
  • 3