Wpis z mikrobloga

@Noiceno: Wniosek jeden bez względu na to czy jest sie milionerem czy zwklym robolem: Trzeba isę głęboko zastanowić czy warto się głęboko "wpychać"? Bo widać skutki mogą być opłakane. W wykazie brak 7 tysiecy za opiekę nad bachorem!
2 koła na dojazdy? Czym ona jeździ czołgiem?
2 koła na sprzęt komputerowy co miesiąc? To nikt jej nie powiedział, że jak się bateria rozładuje w laptopie to się go ładuje a nie kupuje nowy?
2 koła na wyzywienie? To co on żre i ile tego jest?

Lista typowo na wyciągnięcie kasy, ale jak ojciec bogaty to w sumie niech płaci. Chciało się bzykać a zająć się bąbelkiem to już nie?
Chciał bąbelka to niech teraz płaci. Nie wiem ile zarabia Boruc ale obstawiam że więcej jak mój znajomy który jednej z byłych żon (z bąbelkiem) płaci 20k miesięcznie, pozostałym też coś tam skrobnie
@rafxyz44: Uwaga, podaję rozwiązanie tego problemu:

Utrzymanie dziecka powinno spoczywać na rodzicu, który wychowuje je w swoim domu, a alimenty w obecnej formie - zostać usunięte.

Szybko okazałoby się, ile % matek tak bardzo kocha uśmiech bombelka (jak kocha, to naprawdę pieniądze zarobi, czy to sama, czy biorąc sobie innego gacha), a ile po prostu porywa dziecko dla haraczu i próbuje przy okazji zemścić się na byłym mężu.
Chciał bąbelka to niech teraz płaci.


@combatcode: Ale ten bombelek nie jest u niego, więc ten argument odpada.

jak mój znajomy który jednej z byłych żon (z bąbelkiem) płaci 20k miesięcznie, pozostałym też coś tam skrobnie


No ludzie płacą okup za porwane dzieci, płacą mafii za to żeby im nie odstrzeliła łba... Tylko jak można to stawiać za wzór? To jest kryminał i patologia, a nie coś do naśladowania.
@rafxyz44: Jakbym był sędzią to bym się chyba nakrył kopytami, że bombelek karyny wymaga alimentacji na większym poziomie niż pensja którą miałbym otrzymać xD
A potem bym wlepił karę za obrazę sądu swoją głupotą, wiem, że się nie da, aaaale...
@Vistu: dostanie tez 500+ szczerze ta baba nie dość ze jak widać kryminalistyka to do tego zwykła pijawka co kochas doradził jej taki deal?wspolczuje dziecku takiej matki.Arturowi byłej żony.