Wpis z mikrobloga

To skoro mnie pytasz to uważam, że pani Katarzyna ma zbyt wysokie żądania, ale nie jestem za twoim pomysłem "ustalania" ile powinno wystarczyć na dziecko


Ja jestem za tym, że powinien być jakiś górny limit, bo realnie jedenastolatek nie potrzebuje 20 tysięcy, czy nawet 10 tysięcy na zabawki, a jak kogoś stać na znacznie więcej, to powinien płacić dodatkowo na fundusz alimentacyjny, czy coś w tym stylu, bo gdy syn Boruca będzie
Aż mi się czerwono przed oczami zrobiło :D


@Liwiia: jestem solidarystą. Zwłaszcza w takim przypadku, bo dzieci naprawdę nie potrzebują do szczęścia 20 tysięcy miesięcznie. Już lepiej byłoby je normalnie wychowywać.

Rodziców


To ona ma temu dziecku dawać drugie tyle? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A może komu....? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Liwiia: skoro popierasz alimenty, to ty też jesteś, bo na wolnym rynku coś takiego jak przymus alimentacyjny nie istniałby. ¯\_(ツ)_/¯

Nawet od pewnego wolnorynkowca słyszałem, że do kolejna zaleta wolnego rynku, bo wtedy kobiety zachowywałyby się porządnie i wybierałyby jednego faceta, którego by się musiały trzymać, zamiast robić to co teraz, bo facet zawsze mógłby ją z dzieckiem na bruk
@Noiceno: moze i zarabiac 20mln ale alimenty na dziecko nie powinny przekraczac polowy dochodu matki i nie wiecej niz 1040zl (a jak jest bezrobotna, to odebrac jej dziecko). Dziecko nie powinno sie rozwijac w dostatku bo albo bedzie przegnilym, rozpieszczonym patusem albo zyciowym niedorajda. A tak Boruc moglby na syna otworzyc konto oszczednosciowe z wyplata po np 21 r.z. Na studia, dom czy cos - na godby start w doroslym zyciu
skoro popierasz alimenty, to ty też jesteś, bo na wolnym rynku coś takiego jak przymus alimentacyjny nie istniałby


@Strzelec_Kurpiowski: Miejmy nadzieję, że takie rzeczy nie będą mnie nigdy dotyczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet od pewnego wolnorynkowca słyszałem, że do kolejna zaleta wolnego rynku, bo wtedy kobiety zachowywałyby się porządnie i wybierałyby jednego faceta, którego by się musiały trzymać, zamiast robić to co teraz, bo facet zawsze
Gdyby prawdą było, że tylko kobiety mogą szkodzić w małżeństwie to miałoby sens, ale wiemy jak jest, więc to brzmi jak jakiś pomysł rodem spod tagu #przegryw


@Liwiia: on też wiedział, ale twierdził, że wtedy kobieta trzymałaby się złego faceta, albo starałaby się go "naprostować" a w ogóle jak wybrała patusa to jej wina ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak działa wolny rynek XD

Tylko wtedy trzeba by
on też wiedział, ale twierdził, że wtedy kobieta trzymałaby się złego faceta, albo starałaby się go "naprostować" a w ogóle jak wybrała patusa to jej wina ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Strzelec_Kurpiowski: No dla wszystkich fajnych facetów nie starczy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nikogo na siłę zmienić się nie da zresztą

Jak ktoś uważa, że dziecko koniecznie potrzebuje kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie, to i
No dla wszystkich fajnych facetów nie starczy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nikogo na siłę zmienić się nie da zresztą


@Liwiia: on się mniej przejmował tym, czy kobiety kogoś zmienią czy nie, a bardziej się skupiał na walce z "moralnym upadkiem" społeczeństw, w dużej części wywołanym rzekomo przez kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiedz to wszystkim celebrytom typu Beyonce, którzy z pewnością tyle (jak
on się mniej przejmował tym, czy kobiety kogoś zmienią czy nie, a bardziej się skupiał na walce z "moralnym upadkiem" społeczeństw, w dużej części wywołanym rzekomo przez kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Strzelec_Kurpiowski: To jest chyba ignorantem,


A jak potem dzieci tych celebrytów kończą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bardzo różnie tak jak i zwykli mugole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To jest chyba ignorantem,

Zaraz zaraz, to nie ten oszołom Rołsti? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Liwiia: nie, tamten to był poważny typ, na pierwszy rzut oka. Dopiero później zaczęły wychodzić z niego takie poglądy.

Bardzo różnie tak jak i zwykli mugole ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Niech ci będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)