Wpis z mikrobloga

Czyli skarbie użyłeś wulgarnego słowa? Nie wolno :D


@Liwiia: większości wolno, moja droga ¯\_(ツ)_/¯

Po pierwsze temu, że pisałeś, że ona go "złapała na dziecko" co w tym przypadku jest dosyć absurdalne skoro byli małżeństwe


Napisałem że mogła, skoro byli wtedy w separacji. Nie wiem jak u nich było.

Po drugie uważam, że ma prawo żyć jak reszta rodzeństwa, a nie jak jakaś przybłęda. Nie wiem czy tu cos było na
@rafxyz44: Owszem, babka jest #!$%@?ęta, ale on nie wygląda na tytana intelektu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

po pierwsze nie zostawiłem żony w ciąży, już rok przed ciążą byliśmy w separacji


Fragment podpisu pod tym postem z picrela (ʘʘ)

Obstawiam, że mieli #!$%@? małżeństwo i oboje zachłysnęli się kasą i sławą. Pewnie zrobili sobie dziecko na „pogodzenie” i takie są tego efekty.
Albo rozstawali
@Strzelec_Kurpiowski:

@Liwiia: większości wolno, moja droga ¯_(ツ)_/¯

Widocznie Twoje wyrażenie było zbyt ordynarne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Napisałem że mogła, skoro byli wtedy w separacji. Nie wiem jak u nich było.

Separacja to nie koniec małżeństwa. Zreszta mniejsza o to, nie będę wnikać, bo to juz niesmaczne

Jednak nie bardzo wiem jaki pozytywny wpływ na dziecko ma mieć wydawanie 2000 zł miesięcznie na komputer dla niego
@stekelenburg5:

Bogaci ludzie płacą duże alimenty, bo ideą alimentów jest zapewnienie dzieciom poziomu życia sprzed rozwodu rodziców, a nie wyrównanie ich poziomu życia do przeciętnego Polaka.


Co jesli bogacz wydawal przed rozwodem na dziecko tylko 2k miesiecznie? Sad ma to gdzies i dowala alimenty w zaleznosci od "mozliwosci zarobkowych". Jakie to przywrocenie do poziomu zycia sprzed rozwodu, jezeli nigdy takiego poziomu nawet nie bylo?

Zreszta co to za logika, z tym
@pwone: Nie no bez przesady, Boruc gra w od kilku lat w Bournemouth w Premier League czyli jednej z najlepszych lig świata (top 3 na pewno), jego zespół jest średniakiem z aspiracjami (miejsca około 10), chłop był przez 2 sezony pierwszym bramkarzem, później rok ławka i w zeszłym roku drugie pół sezonu znowu jako 1. bramkarz, w przyszłym pewnie znowu zacznie jako nr 1. Tak że to nie jest tak, że
Boruc to bogaty gość i dużo zarabia, jego dziecko ma prawo w tym partycypować


@MartinoBlankuleto:
Jego dziecko ma za to płacić?
Naucz się może używać polskiego języka, zanim napiszesz?

Pomijając ten lapsus.
wczytałeś się w uzasadnienie mamusi?
"dojazdy do szkoły -2000" - Gulfstreamem lata?
"Mieszkanie - 2500" - mamusi sie nie podoba apartament blisko, woli willę na obrzeżach...z basenem najlepiej..
"wypoczynek, ferie weekendy 2500 "..zestawienie miesięczne, ciekawe, gdzie on za tyle
Separacja to nie koniec małżeństwa. Zreszta mniejsza o to, nie będę wnikać, bo to juz niesmaczne


Nie koniec, ale oznacza wolę jego zakończenia przez jedną ze stron. Zatem przedstawianie tego w taki sposób, że on rzucił żonę bo w ciążę zaszła to kłamstwo.

Ja zrozumiałam, że chciałbyś ustalić jakaś ustednioną kwotę, która spokojnie wystarczy nie zważając na to, że np. jego rodzeństwo przyrodnie żyją jak francuskie pieski


@Liwiia: na takie rzeczy
Ja zrozumiałam, że chciałbyś ustalić jakaś ustednioną kwotę, która spokojnie wystarczy nie zważając na to, że np. jego rodzeństwo przyrodnie żyją jak francuskie pieski

W ogóle cieżko mi sie tu odpowiada, wątek zrobił się zamu


@Liwiia:
co ma jego rodzenstwo do JEGO jakości życia?
głoduje?
Nie ma dachu nad głową?
Ojciec nie płaci NA UTZRZYMANIE? ( nie na fanaberie mamusi)
Personalnie zrobiłbym jak z swoja byłą.
Poproszę rachunki, i robię research.