Wpis z mikrobloga

Kochany co Ty tu tak brzydko mówisz, aż ci komentarze usuwają ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Liwiia: użyłem słowa podobnego do "szlauch", na określenie kobiety typu kobiet żerujących na mężczyznach, porównując je do facetów którzy wykorzystują kobiety. ¯\_(ツ)_/¯

I plusowałam Cię trochę z bólem serca


Czemu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@agataen:

jedno warte drugiego. Gościu zostawia babkę w ciąży (skoro byli w separacji to skąd to dziecko?), ona się mści, cierpi jak zwykle dziecko. Jeszcze wywlekanie brudów rodzinnych na Instagramie. Klasa sama w sobie. I żaden z półgłówków nie pomyśli, że jutro na podwórku Alex może usłyszeć "ej słyszałem, że twoja mama to alimenciara i robi szemrane interesy".


No tak, jak zwykle tylko dziecko biedne. Chlip, chlip. Zejdz na ziemie, najbardziej
@pianinka:

Nie, to jest wywiązywanie się ze swoich obowiązków jako rodzica "zgodnie ze swoimi zarobkowymi i majątkowymi możliwościami" jak jest napisane w kodeksie.


To moze wszystkie dzieci z nierozbitych rodzin, tez powinny miec ustawowo zagwarantowany procent od dochodow rodzicow na swoje wydatki?
Czy moze tylko dzieci rozwodnikow maja byc rozpieszczane do granic mozliwosci, a syn milionera, ktory postanowil go nauczyc oszczednosci nie ma nic do gadania, bo jego matka akurat nie
@Strzelec_Kurpiowski:

użyłem słowa podobnego do "szlauch", na określenie kobiety typu kobiet żerujących na mężczyznach, porównując je do facetów którzy wykorzystują kobiety. ¯_(ツ)_/

Czyli skarbie użyłeś wulgarnego słowa?
Nie wolno :D

Czemu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po pierwsze temu, że pisałeś, że ona go "złapała na dziecko" co w tym przypadku jest dosyć absurdalne skoro byli małżeństwem
Po drugie uważam, że ma prawo żyć jak reszta rodzeństwa, a