Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 216
Polskie kulejarstwo nie mogło już dłużej znieść germańskiej manifestacji tego jak powinien wyglądać dworzec kolejowy. Zarządca dworca licząc każdy szekel postanowił zdemontować tablice z informacją pasażerska (po co pasażerowi taka informacja?) I zaadaptował pusta przestrzeń pod generator PKB (reklamę biedronki). Nie miałbym problemu gdyby ta reklama byłaby estetycznie skrojona do niemieckiego ładu, bądź poprzednich logotypów Biedronki.

Tak mamy powolną polonizację dworca :). Mimo wszystko i tak daleko do stanu takiego Poznania głównego.

#wroclaw #chlewobsranygownem #polska #heheszki #pkp #kolej
B.....o - Polskie kulejarstwo nie mogło już dłużej znieść germańskiej manifestacji te...

źródło: comment_e7zp89cCOeE5byJq4YGxW7xISQURaFsz.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Bratkello: Obrzydliwe, najpiękniejszy dworzec w całym kraju jest poniewierany przez żałosne skoki na hajs, od ekranów na ścianach, przez wiszące z sufitu reklamy, aż po oczojebne banery przez całą szerokość hali. Absurd i wstyd.
  • Odpowiedz
@Bratkello: A #!$%@?, napisałem do konserwatora zabytków maila z prośba i wyjaśnienie tego zamachu na wzrok podróżnych i historię architektury, ten dworzec to 162-letni budynek zabytkowy i może być chroniony przed takimi rzeczami z urzędu.
  • Odpowiedz
@BartorKrajczyk ok. Napisałam list w sprawie braku odkomarzania, nie koszenia trawy, wycinki drzew i tragicznej komunikacji w mieście. Wysłałam to do kancelarii prezydenta. Po 10 minutach odpisali, żeby podać adres zamieszkania. Odpisałam i podałam. Minęły 3 tyg. Myślałam, że na drugi dzień mi CBŚ zrobi z buta wjeżdżam na chatę, ale teraz czekam na list papierowy. Poczekam do sierpnia. Potem idę do gazety wrocławskiej, albo fan page Wrocławia.
  • Odpowiedz
@trogatelnaya_raduga: Dworzec w Poznaniu to dodatek do centrum handlowego, zbudowany jak najtaniej się dało, żeby przypadkiem nie przeszkadzał w zakupach. Brak planowania, zmiany koncepcji co 5 minut, najtańsze materiały i brak ogarnięcia terenów dookoła. Wrzód na tkance miasta, z roku na rok wyglądającego coraz lepiej.
  • Odpowiedz