Wpis z mikrobloga

@zgred: Dokładnie to chciałem mu odpisać zanim mnie zablokował XD Skoro sam pisze, że gra w to od niedawna to czemu nie zapyta bardziej doświadczonych od siebie graczy jak człowiek co jest nie tak tylko się obraża jak dziecko XD
  • Odpowiedz
@zgred: szkoda strzępić ryja. dajesz delikwenta na #czarnolisto, dajesz opis profilu "cannot into perks" i nie zawracasz sobie ani jemu gitary, bo nie przegadasz.
No i pozostaje życzyć sobie żeby losowało go tylko w przeciwnej drużynie, co by swojej nie osłabiać.

Kolejny z wielu tysięcy bezrefleksyjnych graczy. Będzie miał 50k bitew i recent WR 45% bo w każdej bitwie "noob team", rozjeżdżają się po mapie zamiast pilnowac bazy ( ͡
KimDzongJaroslaw - @zgred: szkoda strzępić ryja. dajesz delikwenta na #czarnolisto, d...

źródło: comment_Q677RuOqBrbYwgOS4yqi0QgYS8yiYn1l.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@zgred: ale to chyba jego nie pierwszy taki odpał, kiedyś też coś tak się chwalił a okazało się że #!$%@? i przy zwróceniu uwagi też się obraził xD
  • Odpowiedz
@guowa91: Swoją drogą nieźle was musi dupa piec, że ktoś w końcu wasze wypociny pousuwał i poblokował was, że aż przeglądacie cały mój profil żeby się do czegoś #!$%@?ć i poszczerzyć zęby w kółku wzajemnie adoracji. Gram w wot z 3 miesiące a może nawet mniej, wszelkie porady z chęcią przyjmę lecz nie od bandy małych karakanów co wyśmiewanie kogoś nazywają poradami.

A co jest najlepsze klauny, to to że na
  • Odpowiedz
Ja piernicze co za gość... po co on usuwa te posty zachowuje się jak 12 latek xd
A co do perków to nie ma co się śmiać tylko przejść obojętnie jak chce się męczyć a nie wykorzystać w większym stopniu to co daje nam załoga i jej umiejętności w grze to sory niech jeździ i zastanawia się dlaczego tak słabo mu idzie albo dlaczego rzadziej trafia w cel i niech wiesza psy
  • Odpowiedz
@FoxFury: tu nie chodzi tylko o te perki, tylko o zachowanie typa. Wchodzi na portal, gdzie każdy ciśnie beze z każdego i ze wszystkiego, i ma pretensje do innych, że z niego też ktoś ciśnie beke.
Nazywa innych przygłupami a potem wyzywa od chamów, "#!$%@? bachorów" itp twierdząc, że to jego obrażono, bo ktoś tak naprawde napisał coś nie po jego myśli ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KimDzongJaroslaw: ej ale ja jak zaczynałem to też brałem takie perki jak on xD takie które brzmią ładnie. Myślałem np. że camo u jednego załoganta działa jak u wszystkich, podobnie z BiA. Ile ja golda wydałem na przeszkolenie załóg po przeczytaniu poradników ()

  • Odpowiedz
@vomalio: Ja też zaczynałem kiedyś gre, i jak byłem w jakimś typowym polskim klanie z jakąś husarią w nazwie, wczytywałem się w dyskusje i rozkminiałem, dlaczego tak dużo mówi się o atucie 6. zmysł. Poszukałem na forum poradnika o szkoleniu załogi (nie było wtedy sławniejszych jutuberów) i pół godziny czytania wystarczyło, żeby ogarnąć wszystkie pereki ich mete ¯\_(ツ)_/¯
Jestem w stanie zrozumieć, że gra komuś sprawia frajde, mimo, że podejmuje w
  • Odpowiedz
@KimDzongJaroslaw: Przecież są screeny, każdy może zobaczyć jak było więc po co kombinujesz? xD Nagle z "Te perki xD" robi się "słuchaj ale może być jeszcze lepiej". Dobry bajkopisarz jesteś nie ma co i intelektem nie grzeszysz by wątku który zawiera screeny pisać historyjkę na nową z ubarwieniem.

Swoja droga fajnie widać, jak w próbujesz tutaj przerobić siebie i bandę tych ćwoków na wielkich dobrych samarytan, co to chcieli udzielić pomocy
  • Odpowiedz
@Metzger3: widzisz koleżko, nikt Cię tutaj w bezpośredni sposób słowem nie obraził, a Ty zdążyłeś nazwać innych: przygłupami, #!$%@? bachorami z ADHD, ćwokami. Teraz udajesz, że to Ciebie ktoś pierwszy obraził bo napisał , uwaga: " TE PERKI XD". No ja bym się po takim pocisku nie pozbierał XD
  • Odpowiedz