Wpis z mikrobloga

#praca #pracbaza dla zasięgu. Przepraszam ¯\_(ツ)_/¯
Niedługo zaczynam kurs na wózki widłowe (żeby zdobyć uprawnienia UDT, umiejętności i praktykę już mam) i w związku z tym chciałem spróbować szukać pracy przy pomocy aplikacji (częściowo liczę na to, że dowiem się na jakie stawki mogę liczyć, bo w ogłoszeniach które przeglądałem albo stawek nie ma albo są spore widełki z których nic nie wynika).

Dlatego mam pytanie - które portale/aplikacje są obecnie najpopularniejsze wśród pracodawców oferujących prace w magazynach? (pytam, bo liczę, że ktoś szukający wcześniej podobnej pracy używał kilku różnych i podzieli się wrażeniami z której aplikacji miał największy odzew a która okazała się zbędna).

Google proponuje mi kiwi jobs, pracuj.pl, praca.pl i indeed jobs. Są jeszcze jakieś które obecnie na tyle popularne, że warto było by je zainstalować?

I dodatkowe pytanie przy okazji - na jakie zarobki mogę liczyć z uprawnieniami na wózki wysokiego składowania/ specjalistyczne (oba typy teleskopowe i podnoszące operatora) na obszarze na północ od Warszawy?
Mam blisko w Wyszkowie centrum dystrybucji biedronki i lidla więc zarobki tam szczególnie mnie interesują (mają oferty pracy na swoich stronach, ale nie tylko nie podają stawek, a wręcz chcą żeby podać własne oczekiwania co do widełek)

Będę wdzięczny za wszelkie informacje :)