Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez Matemaksa. Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że zdam maturę z matematyki. Kupowałem konto premium za 60zł na jego stronie ... Kupiłem go za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. Wynik z matury to 28%.... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nim na pw... Będę szykował pozew zbiorowy, przeciwko temu sku... Proszę o jak największy odzew...im więcej osób dołączy do pozwu tym lepiej...
#matura #pasta #studbaza
Pobierz
źródło: comment_LmmNozHeEB9M7NYE2Oc0HBmXST4t2SBN.jpg
  • 28
@RudyAnon Niby pasta, ale uwazaj na takie posty. Raz że to nie śmieszne, dwa nie na miejscu, trzy osoby z zewnątrz mogą uwierzyć w twój post, cztery taki post może się dla ciebie źle skończyć jak ktoś oskarży cię o pomówienia.
@RudyAnon: Pewnie wszyscy doskonale znacie postać Matemaksa...
A ja z niedowierzaniem spoglądam na sukces i splendor jaki zdobywa Michał Budzyński, popularyzator wiedzy na portalu youtube, zewsząd poklepywany po plecach, wzbudzający zaufanie i sympatię. Lubiany i ceniony przez młodych Polaków, którzy podziwiają go za jego inteligencję, zaś przez starszych Polaków niejednokrotnie stawiany za wzór młodego człowieka, który doszedł do sukcesu ciężką pracą. Nic bardziej mylnego. Tak sie składa, że chodziłem z Budzyńskim