Wpis z mikrobloga

@Bambomancer: Czy różowy nosi zegarek cały czas, czy od czasu do czasu? Czy openheart będzie się jej podobał? Jeśli nosi zegarek tylko czasami, to może kwarc?
Tak generalnie to warto ;)
@dudi_: Raczej cały czas z wyłączeniem weekendów, no chyba, że impreza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam mam takiego openhearta, jedyna jego wada jak i tego co wrzuciłem to mineralne szkło.
@dsctom: Kors to nie majtkowiec czasem? XD
@Bambomancer: kupiłem żonie i jest jakociowo spoko, narzeka tylko że jest dosyć gruby. Do tego z dłuższymi paznokciami ciężko jest ustawić godzinę bo koronka jest mała, a trzeba ustawiać bo jak to automat z czasem zaczyna tracić czas. Bardziej jest zadowolona z kwarca.
@r0k0: E gdzie. Rok temu dostała "złoty" Torii ze swiss'a, a teraz coś brzęczy o srebrnym z białym blatem. No to już coś porządniejszego kupie bo mam trochę czasu. Najwyżej jak jej się pasek nie spodoba to się mesha dokupi
@Bambomancer zastanów się nad kwarcem. Dla mojej żony nie do przeskoczenia było nakręcanie zegarka co poniedziałek. I tak leży Orient za 500 zł w szufladzie i czeka na lepsze czasy.