Wpis z mikrobloga

#foto #nikon #promocje #rigcz #zakupy #januszebiznesu

Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem kupna lustrzanki. A dokładniej samo body, bo obiektywy zostają te co mam. Padło na Nikona D7500.

Właśnie weszła sezonowa 'promocja' Nikona pod tytułem 'natychmiastowy rabat'. Rabat na ten model to 860zł. I niby super.
Szkoda tylko, że przez to, że promocja dopiero co weszła, to np na ceneo nadal widać, jak wszyscy sprzedawcy (lub sam nikon) lecą w kulki. Stara cena bez rabatu tego modelu to 3899. Cena do której przysługuje rabat to już 4299. I nagle z oczojebnego i przykuwającego uwagę rabatu 860zł robi się 460zł. I nie żebym nie uważał, że nadal jest to całkiem niezła okazja. Ale za ten chamski brak rigczu to ja zwyczajnie tego nie kupię. Poradzę sobie tym co mam. A jak się #!$%@?ę jeszcze bardziej, to przesiądę się na Canona.
Bilut - #foto #nikon #promocje #rigcz #zakupy #januszebiznesu 

Od jakiegoś czasu n...

źródło: comment_dkKDoZ1W7Yo4u35CuKs9v0abwYOGvM7K.jpg

Pobierz
  • 7
@Neaopoliti: Nie było rabatów od ostatniej akcji cashbackowej (chyba na jesieni). Porównywanie cen z cenami oficjalnej dystrybucji nie ma sensu. A ta cena, którą pokazuje była powszechnie w większości sklepów.
@Neaopoliti: No widzisz, a ja widzę. Co raz większy. Im starszy się robię tym bardziej mnie takie akcje #!$%@?ą. Może ogólna irytacja na zalew reklam i zwyczajnych oszustw wychodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bilut: no tak działa firma. Chcesz zarobić to ciśniesz jak tylko się da.
Na tak drogich rzeczach są dobre przebitki, weź załóż firmę i sprzedawaj zgodnie z Twoim podejściem to będziesz miał same długi i jeździł rowerem do firmy.
@Neaopoliti: Tu nie chodzi o cenę, tylko o iluzję promocji i ogólne zagrania marketingowe - które moim zdaniem nie mają nic wspólnego z marketingiem, a są zwykłym oszustwem. To, że jako społeczeństwo pozwalamy na takie ruchy, tylko ciągnie nas w dół. IMO najzwyczajniej w świecie promuje cwaniactwo i skrzywioną wizję przedsiębiorczości.