Wpis z mikrobloga

Ludzie ogarnijcie się, szpital to nie stołówka albo restauracja żeby podawali po kilka dań, szpital ma leczyć a pacjent chyba może sobie coś sam kupić chociażby z wyprzedzeniem albo rodzina może mu przywieźć prawda? Skoro chcecie lepsze żarcie w szpitalach to żaden problem, trzeba podnieść składki zus, proste... #pdk... Szpital to nie sanatorium albo hostel all inclusive. #szpital
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stratocaster00: glupi jesteś czy co ?
- biorą mi na służbę zdrowia pewnie 1/4 wypłaty
- ze szpitala skorzystam pewnie raz w życiu żeby umrzeć
- wszystkie badania musisz robić prywatnie bo takie terminy, że prędzej zdechniesz niż ci coś zdiagnozują
- trafiasz do szpitala, na przykładzie mojego dziadka - po operacji - potrzebował sił żeby się zregenerować - a dostajesz k0rwa do jedzenia zupe z proszku, stary chleb, masło
  • Odpowiedz
@samuraj24: tak, ale jednocześnie muszą być też wtedy niezłymi zjebusami życiowymi (i z charakteru) najwidoczniej skoro nie mają chociażby przyjaciela rodziny, sąsiadów którzy wpadną w odwiedziny, coś kupią i tak dalej
  • Odpowiedz
@Stratocaster00: to teraz podam ci przykłady:

1. Na rodzinnej wsi jest malzenstwo mialo 5 dzieci - zaj3bisci ludzie ich dzieci juz mezate i dzieciate mieszkaja w promieniu maks 10 km od nich. Ani k0rwa jedno nie przyjedzie do matki i ojca zeby sie nimi zając. Ojciec po wylewie, matka juz slaba ze starosci - moja matka robi im zakupy i gotuje obiady, sprzata w domu i ogrodznie (za darmo) Jak
  • Odpowiedz
  • 0
@Stratocaster00: glupi jesteś czy co ?

- biorą mi na służbę zdrowia pewnie 1/4 wypłaty
- ze szpitala skorzystam pewnie raz w życiu żeby umrzeć
- wszystkie badania musisz robić prywatnie bo takie terminy, że prędzej zdechniesz niż ci coś zdiagnozują
- trafiasz do szpitala, na przykładzie mojego dziadka - po operacji - potrzebował sił żeby się zregenerować - a dostajesz k0rwa do jedzenia zupe z proszku, stary chleb, masło że na dupkę starczy, jakąs w ch0j obleśną wędlinę z kota, listek sałaty - i teraz sobie pomyśl że np trafia ktoś do szpitala kto niema rodziny i kto mu przyniesie jedzenie ? Musi takie g---o jeść cały pobyt
- do tego k0rwa piguły traktują cię z taką łaską że ja pi3rdole, jakiś dziadek leżał obok mojego - to ten typ cały czas pampers zasrany i pielęgniarka dopiero go przebierała jak dostała "prezent"
  • Odpowiedz