Wpis z mikrobloga

Skąd manleci biorą tych swoich Oskarków 195-200cm z mordami 8/10 w swoich opowieściach? Serio aż tyle ich jest czy po prostu wam się nudzi i trollujecie. Chyba że różnica wzrostu powoduje jego przeszacowanie, wtedy byłbym to w stanie zrozumieć, bo sam czasem gości oceniam na jakieś niecałe 170cm wzrostu, a potem mi mówią że mają 175cm i jestem dość zdziwiony. Serio 195-200cm wzrostu to rzadkość. Sam mam 188cm, może troszkę więcej, bo ostatnio byłem mierzony na komisji wojskowej, ale raczej ponad 190cm nie urosłem i takich wyraźnie wyższych facetów którzy mogliby mieć chociaż te 195cm to widuje może jednego na osiemdziesiąt jak nie sto xD Dodam że tacy wysocy ludzie zwykle fatalnie wyglądają z twarzy. 90% ma albo twarz jakiegoś ogra, albo szczupłą, pociągłą prawie taką jak Przemcel. Najładniejsi ludzie zwykle mają wzrost w okolicach średniej, czyli 178-182 cm. Oskarki 195cm z mordą 8/10 to jakieś kryptydy typu wierna p0lka albo damski przegryw.
#przegryw #stulejacontent
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sezonandrzeja: Ja jestem rocznik 96, na studbazie na roku mam 80 facetów w większości z roczników 98 i może z 15-20% ma te 185. Wyższych ode mnie jest bodajże 3, najwyższy ma koło 192-193cm. W licbazie na jakichś 150 facetów na roku tylko 1 w trzeciej klasie miał te 195 cm.
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: Ja mam 190 cm wzrostu i raz w życiu widziałem wyższą do siebie kobietę, a facetów widuję na ogół w najlepszym razie równych sobie. Dobrze takie przypadkowe spotkania zapamiętuję, bo widok kogoś większego od siebie zawsze zwraca moją uwagę i mam przed kimś takim jakiś nieopisany respekt.
  • Odpowiedz
@Pangia: Też widziałem tylko raz w życiu wyższą (w dodatku dość znacznie) od siebie kobietę. Przecież kobiet 190+ w Polsce jest na pewno nie więcej jak 1000. Pewnie nawet mniej, może z 500 z czego 1/3 gra w jakiejś siatkarskiej czy koszykarskiej 1 lidze. Facetów jeszcze tak do ~192cm jest względnie sporo, ale takiego 200+ na ulicy zauważyć to też rzadkość.
  • Odpowiedz
Skąd manleci biorą tych swoich Oskarków 195-200cm z mordami 8/10 w swoich opowieściach?


@RobieZdrowaZupke: dla przykładu moge ci napisac ze wystarczy wyjsc na bulwary w warszawie i masz oskarkow julki razem z chadletami jamalami samo zycie
  • Odpowiedz