Wpis z mikrobloga

Witam :) Dziś w moim #dziennikpracy przedstawiam podsumowanie ankiet za okres 11 - 21 czerwca 2019r.:

1) Opinie.pl - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
2) Clixsense - otrzymano ankiet: 17, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 6
3) Life Points - otrzymano ankiet: 11, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 7
4) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0
5) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 5, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
6) SW Panel - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
7) Zymetria - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
8) Market Agent - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
9) Epanel - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
10) Poznaj.to - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1

Ostatnimi czasy w Clixsense otrzymuję bardzo dużo zaproszeń do wysoko płatnych ankiet. Niestety nie mam szczęścia i do zdecydowanej większości nie kwalifikuję się. Na kilkadziesiąt uzyskanych ankiet, ukończyłam dwie: za 4$ oraz 5$. Jeśli chodzi o plusy w tym panelu, to rotator SpeakUp zwiększył kwotę wynagrodzenia z 0,30$ na 0,54$ (jest to spory przeskok).

W pozostałych panelach (u mnie) bez większych zmian. Chociaż muszę kolejny raz pochwalić Life Points - w porównaniu do dawnego Global Test Market dla mnie to tzw. "niebo, a ziemia" - duża ilość ankiet, mało odrzuceń, stosunkowo szybkie zbieranie punktów. Obecnie jest to mój drugi ulubiony panel (zaraz po Clixsense), oby tak dalej :)

Miłego weekendu Wykopowicze :)

#dziennikpracy #zarabianie #zarobki #zarabianiewinternecie #pieniadze #biznes #internet #praca #ankiety #pracazdalna #zarobek #paypal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach