Wpis z mikrobloga

@ffurbo: 130kg. Mam na oku koła z limitem 140kg, aczkolwiek budżet nie pozwala na ulokowanie 600+ zł na rzeczony cel.

Spodziewałem się, że przy mojej masie będą problemy ze szprychami, aczkolwiek na razie chcę spróbować powymieniać a jak dalej będzie problem to przesiadka spowrotem na mtb dopóki nie będzie budżetu/nie zejdę do 110-115kg.
@damian_co_dalej: w sumie widzę, że nie-tak-znowu-daleko jest Lemonbike, może by się dało zrobić na zamówienie tylko tylne koło wzmocnione ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z serwisów to niestety nie wiem co dobre w okolicy, Chorzów/Katowice here - będę musiał poguglać, bo już raz koło w serwisie było i wytrzymało 30km. Na usprawiedliwienie podejrzewam, że wytrzymałoby dłużej gdyby nie to, że GPS mnie wrypał w leśną ścieżkę, a pod
@leftfinger: zaskakująco dobrze, aczkolwiek mam go circa 2 miechy. Jedyne co to czasem jest problem zrzucając z 4 na 3 z tyłu, ale tak to ok. Ciężko mi się też wypowiadać, bo nie jeździłem na wyższych grupach przerzutek szosowych więc porównania nie mam. Na moje potrzeby czyli dojazdy do pracy + rekreacyjne pętelki 30-50km jest idealnie.