Wpis z mikrobloga

@antkowa: W takim razie możesz pozdrowić Pana Majora i zapytać hehe jak tam sztolnia Róża i czy już zrobił odwierty :D ew. polecam iść pomoczyc nogi w Solince lub walnąć browca przy poezji Dominika Rafała w Siekierezadzie. Mozesz też sie udac na godzinny spacerek na pobliska górke Jeleni Skok szlakiem "Nad sztolnią" idzie sie fajną stromą granią pokrytą lasem, na szczycie jest wieża widokowa z ktorej widać wies Krzywe a
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek: było absolutnie genialnie! Błota też mnóstwo, raz cofałam się po buta, ale poza tym moje Salomony zrobiły robotę, bo bez problemu wyprzedzałam I na podbiegach I na zbiegach :). Czas zrobiłam 1:45 czyli jak na osobę z kontuzją jestem z siebie dumna :D.
Ogólnie polecam zrobić dyszkę na rzezniku wszystkim, dlatego że trasa I tok daje w kość, ale jest taka że na metę wbiega się spokojnie i na
antkowa - @wykopowy_brukselek: było absolutnie genialnie! Błota też mnóstwo, raz cofa...

źródło: comment_AUBSzmvaRoDRk0ZD9g6DYTmsePhziCe5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Bastgda bo się nie nadaje do tego. Mam rozwalonego Achillesa, muszę naprawić a nie wiem kiedy znajdę na to czas. Nie trenuje od kilku lat, owszem coś tam biegam, ale to jest za mało by biegać górskie ultra a tylko w sumie te dawały mi frajdę. Owszem, ukończe takiego rzeźnika ale jakim kosztem.
  • Odpowiedz