Wpis z mikrobloga

Piszę to po to, żeby się trochę pochwalić xD Mam prawie 27lat, a moja żonka ma 26lat. Razem kumulując zarobki w tym miesiącu zarobiliśmy 16k na rękę bo premia ale takto co miesiąc 11k. Czuję się dumny trochę mimo że dalej jestem #!$%@? sknerą i kitram każdego grosza i zliczam paragony raz w miesiącu xD
#zarobki #finanse #pieniadze
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@obcx: Ale w jakim celu je zliczasz? Jeżeli, żeby sprawdzić strukturę wydatków to jeszcze spoko, ale tak ogólnie to raczej prościej zerknąć na końcu i na początku miesiąca i sprawdzić ile kapuchy poszło :)
  • Odpowiedz
@obcx: płać kartą, bank podsumuje twoje wydatki w apce i jeszcze podzieli na kategorie. Chyba, że masz jeszcze nadmiar wolnego czasu i lubisz bawić się kalkulatorem, innego sensu w "analogowym" sumowaniu paragonów nie ma. Ps zarabiasz europejską średnią sprzątaczki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nuggerath: mam kredyt hipoteczny, trzymam sie zasady zeby miec poduszke finansowa w wysokosci 6*srednie wydatki miesieczne za ostatnie 12miesiecy wyedy w przypadku straty pracy przezyjemy bez problemu. trzeba wiedziec czy sie przesadza czy nie i na co mizna sobie pozwolic
  • Odpowiedz
@Maciejo94: mam swoj mega prosty arkusz - lista gdzie wpisuje date wysokosc rachunku i kategorie i krotki opis jesli to cos wyjatkowego to wpisuje co to bylo. Potem mala tabelka ktora sumuje wszystkie wartosci z danej kategorii i wszystko mozszz sobie sam udoskonalac jak chcesz
  • Odpowiedz