Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiem, że zaraz mnie zjedziecie że odkrywam świat itp., ale mniejsza o to, chcę się komuś wyżalić. Mieszkam w mieście powyżej 500k ludności. Wychodzę z domu i co widzę? W komunikacji miejskiej menele, brudasy, patologia krzycząca, płaczące dzieci madek oraz grażynki gadające przez telefon. Co widzę w mieście w weekend? Roznegliżowane, palące, wytatuowane, wymalowane "kobiety, dziewczyny" i ich wiernych patusków przeklinających i wyjących do księżyca. Kiedy tylko jest wolne kolejki do żabki są kilometrowe; słyszę tłukące się butelki i wycie pijanych studentów, roboli. Poznaję jakiegoś człowieka i mówi mi jak mam żyć i co jest w życiu dobre, a co złe. Rozmowa to monolog z jego strony z radami życiowymi. Nieważne czy jest ode mnie młodszy czy starszy. Widzę pijaństwo, dziwkarstwo, madki, emerytów i żuli. Absolutnie zwyczajni, normalni ludzie są w mniejszości. Powiecie: zajmij się swoim życiem. Próbuję, ale jak mam się zając swoim życiem kiedy w komunikacji miejskiej patusy drą ryja? Jak mam się zająć swoim życiem, gdy przechodzę przez pasy, a patusy bujają się jak goryle i zawadzają o mnie. Jak mam się zając swoim życiem, kiedy idąc na spacer słyszę trzask pękających butelek i wulgaryzmy oraz wycie? I w końcu jak mam się zająć swoim życiem skoro to całe życie towarzyskie meneli, patusów i studentów, a także byt madek i emerytów zrzędzących jest sponsorowane z moich podatków? Ostatnio jest takim wysyp menelstwa i patologii, że boję się o własne życie. Jak przetrwać wśród takich zwierząt?
#patologiazmiasta ##!$%@? #karyny #patologia #spoleczenstwo #psychologia #kiciochpyta #problemy #zycie #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania: dzisiaj u mnie w bloku jeden pijany patus schodził ze schodów i nie szedł prawą stroną i nie chciał mnie przepuścić. Dupek się zbulwersował "mófi się pszepraszam" na moje "weź się posuń". Jeszcze chama miałbym prosić, żeby stosował się do zwyczajowego ruchu prawostronnego. Jak go minąłem to był stek wyzwisk pod moim adresem.
Dobrze, że mnie widelcem nie poczęstował który trzymał w dłoni. I dobrze, że miał przytomniejszego kompana, który
AnalnaKreatura: @Fako: tego sie obawiam ale w niemczech czy anglii tez jest rozdawnictwo, a nie ma takiej patologii.
@Lowca_motyli: co mi pomoze pistolet? Bezposrednio mnie nikt nie zaczepia, ale wokol to bydlo sie tak zachowuje.
@erysipelothrix: @lilagirl: zalosne. Podobny poziom prezentujecie do tych patologicznych karynek.
@WroTaMar: tez mialem ostatnio podobna sytuacje i w glowie tysiac mysli. Uderzyc go i miec problemy czy odpuscic i miec zepsuty
AzjatyckiGóral: @maciek-rudol: o czym ty mowisz? Znasz mnie? Wyjdz z domu i sie rozejrzyj. A moze mieszkasz na wsi? Dzisiaj bylem w czterech miejscach w miescie i w kazdym byl albo menel albo wyjace stado pijakow tlukacych butelki albo sebixy agresywne. Wg ciebie wymyslilem to sobie? Przejedz sie komunikacja miejska. Notorycznie sa jakies problemy. Jak nie z zulami, to z madkami.

Zaakceptował: marcel_pijak}

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie, nie znam, ale po tym co piszesz mogę się wiele domyślić o Tobie.
Mieszkam w dużej aglomeracji, jeżdżę komunikację codziennie i przypadki o jakich mówisz są incydentalne, a nie mówią o kondycji całego społeczeństwa.
Próbujesz siebie dowartościować sztucznymi tekstami o tym jak wszędzie są menele i alkoholicy, gdy Polska nie ma z tym większego problemu, bo jeśli wziąć pod uwagę faktyczny ogół społeczeństwa, to nie jesteś ani bogaty, ani
SpoconaAzjatka: @maciek-rudol: tak sie sklada, ze i jestem wyksztalcony i na pieniadze tez nie narzekam. Widze, ze pan w przyslowiowej d.. Byl i g.. Widzial. Gratuluje instynktu i domyslnosci. Zalosne.
@w2kn2e: nie chce i pomoc. Jest 3 w nocy i nie moge wlasnie spac, bo dra morde pijani studenci. Co moge zrobic? Absolutnie nic. Dzwonilem juz kilkukrotnie na policje. Przyjezdzaja i jest cisza, by po kwadransie wy ze zdwojona
w niemczech czy anglii tez jest rozdawnictwo, a nie ma takiej patologii.


@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli wyjeżdżasz do Niemiec, czy Anglii na dwa tygodnie to nie ma. Jeśli tam mieszkasz, poza oazami spokoju to w dużych miastach masz patologie na które nakładają się problemy etniczne np. Turcy vs Kurdowie.
EzoterycznyTygrys: @Kappadyn: widze kolejny znawca ludzkiej psychiki. Tak sie sklada, ze jestem w wieloletnim zwiazku i tak, znajomych moze nie mam duzo ale sa to ludzie inteligentni i kulturalni. Po co mam sie zadawac z przyglupami pijacymi co weekend? Mysle, ze nie jestem egoista tylko swiadomym, inteligentnym czlowiekiem. Ty albo lubisz sie dzielic z menelstwem swoja pensja i sluchac patologicznych krzykow albo cie mamusia jeszcze utrzymuje i ci wszystko jedno...
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem, Twoje życie, Twoje wybory. Raczej wolę po prostu patrzeć bardziej optymistycznie i nie wciągać się w dostrzeganie złych rzeczy. Czy to dziwnie, że na świecie jest miejsce na dosłownie wszystko? Twoj wybor, ze tak emocjonalnie podchodzisz do jakichś meneli, studenciaków itd. Z mojej perspektywy to wygląda tak, że raczej im wspólczuję i cieszę się, że mam lepsze życie od nich, jakoś te rzeczy mnie nie bolą ani trochę
@AnonimoweMirkoWyznania z czego masz doktorat? Ile napisałeś publikacji naukowych przełożonych na zagraniczne języki? Bo chwalenie się samym wyższym to jak chwalenie się znajomością tabliczki mnożenia albo wiedzą co jest stolicą Polski. Jeśli faktycznie masz doktorat z fizyki, to Ci przyznam rację, że w dupie byłem i gówno widziałem. Ale raczej obstawiam, że masz jakiś śmieszny papiór, który obecnie nic nie znaczy i Twoje wykształcenie można wziąć w "".