Wpis z mikrobloga

  • 0
@papaj_21_37 dopiero kupiłem, póki co jestem zachwycony. Idzie jak p------n , zawirusowana na 290 kucy wgniata w fotel ze swoimi 700nm. Przy 180 możesz prowadzić normalną dyskusję, spalanie przy średniej 140 na autostradzie około 7.6 , ale mocno gniotłem żeby zobaczyć co kupiłem. Mogę zrozumieć ten zachwyt nad kilkuletnią marką Premium. () , automat powoduje iż jazda tym autem jest wręcz nieprzyzwoicie wygodna. Póki
  • Odpowiedz
  • 0
@rwski ideolo. Pisałem, autko sprawiło się super, 9 godzin z Cro do Pl, średnia ponad 100. Mega przyjemnie się jedzie gdy masz 180 na szafie , 2k obrotów i trzeba wyprzedzić, wcielasz i idzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zjedzony_Kotlet: sprzedałem, ale jeździła super,jedyna rzecz jaka padła to pompe wody obróciło w obudowie, bo jakiś cieć założył używkę która luźno siedziała w korpusie. Najlepsze jest to że pospadały paski gdy jechałem przed sprzedażą z klientem xD ale i tak mu się podobała, zrobiłem to , pojechaliśmy na serwis, i tam wszystko posprawdzali, i koleś kupił. Do dziś żałuje,ale jednak świadomość tego że może się z----ć coś bardzo drogiego działała
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zjedzony_Kotlet: drogo nie, bo akurat moja się nie psuła. Olej normalny bo miałem wyprogramowany dpf. Sprzedałem za 17 ale była obtarta i z oc dostałem 5k wìec zarobiłem :) pewnie że bym kupił. Świetny silnik, doskonała skrzynia, bardzi fajne wyciszenie.
  • Odpowiedz