Wpis z mikrobloga

W sobotni wieczór zostało wykopane z płomieniem znalezisko (4519 wykopów) o próbie zabójstwa ojca użytkownika @Oskarek89 w Warszawie przez osoby pochodzenia ukraińskiego.
Na dowód wstawił jedynie zdjęcie rany niewiadomego pochodzenia na podbródku i nic więcej. Według relacji użytkownika, gdy na miejscu zjawiła się policja i pogotowie ratunkowe zostały spisane tylko zeznania, a rana została przemyta, a przypominam że był to atak nożem w okolicach tętnicy (kilka cm obok i mogłoby się to skończyć tragedią. Więc, czy w tej sytuacji mamy do czynienia z zaniechaniem obowiązków przez służby i nie podjęcia jakiejkolwiek akcji, czy z wymyśloną historią?
Autor znaleziska zarzekał się, że w poniedziałek uda się na komendę policji i będzie starał się o nagrania z monitoringu miejskiego. Dzisiaj jest środa, a użytkownik pytany o sytuację ojca nie udziela odpowiedzi, a te 4519 osób, które wykopały znalezisko na pewno są zainteresowane, co się tak właściwie stało. Przejrzałem media lokalne, ogólnopolskie i niestety żadnych informacji o tej sytuacji nie znalazłem.
W międzyczasie @Oskarek89 rozmyśla nad tym, gdzie podziali się biali zawodnicy w meczu Mistrzostw Europy U-21 Anglia - Francja. Nie wiem, czy wyżej wymienia osoba jest ksenofobem i rasistą, ale społeczność Wykopu na pewno chciałaby dowiedzieć się o tym, jak potoczył się ciąg dalszy sprawy.


#neuropa #wykop #polska #warszawa
bvszky - W sobotni wieczór zostało wykopane z płomieniem znalezisko (4519 wykopów) o ...

źródło: comment_7eTm74rkU1VPgCy28WEaWxtNoT0byMxD.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dutch:

Zacznijmy od tego, że ta rana jest zdecydowanie zbyt dobrze zagojona jak na maksymalnie 2 dni gojenia, do tego u osoby starszej.


Nie bronię oskarka, ale rozumiem, ze po zdjęciu jesteś w stanie ocenić rozległość rany i jak się powinna goić u starszej osoby (Btw 60-letnia osoba to nie jest osoba starsza). Widzę, ze na prawie mieliście zajęcia z chirurgii i nauczyli was oceniać rozległość ran i postęp w
  • Odpowiedz
@JulienSorel:
Nie podniecaj się. Sam pod wpisem Oskarka napisałem że lekarzem nie jestem. Co nie zmienia faktu, że nie, tak nie wygląda rana kłuta (do tego potencjalnie brudnym nożem) po jednym dniu. A na prawie nie brakuje zajęć z kryminalistyki, podobnie jak nie brakuje opinii biegłych w aktach spraw, więc nie wiem czemu ma służyć ta bieda ironia.

Btw 60-letnia osoba to nie jest osoba starsza

Tak, rana u sześćdziesięciolatka
  • Odpowiedz
@Dutch:

Po pierwsze nigdy nie ocenia się rany po zdjęciu, irytują mnie takie dzbany piszące dyrdymały pod plusiki, wiec postanowiłem skrobnąć komcia. Po drugie nieraz rana z zewnątrz jest nawet wielkości główki od szpilki, a wewnątrz jest totalny r--------l, ze możesz dłoń włożyć. Po trzecie, nikt nie pisał, ze stary Oskarka ledwo uszedł z życiem. Gdyby jakiś typ podbiegł do ciebie na ulicy z nożem, ale jedynie zostałbys draśnięty, to
  • Odpowiedz