Wpis z mikrobloga

Mocniusieńko polecam apkę TV TIME - przegenialna, memy o każdym odcinku (obejrzanym!) nie ma opcji natknięcia się na spoiler, ocenianie seriali, powiadomienia o nowych odcinkach, fajnie uporządkowane kategorie, można tworzyć własne.
Korzystałam z kilkunastu narzędzi do ogarniania seriali - ale to jest najlepsze ze wszystkiego.

https://www.tvtime.com/en

#seriale #aplikacje
  • 3
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@parasolki: Korzystałem jakiś czas i nie wiem dlaczego odinstalowałem ¯\_(ツ)_/¯ Oglądam głównie na jednej platformie więc mam tak czy tak wszystko uporządkowane. A nie muszę wiedzieć ile zmarnowałem czasu na te setki odcinków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kollet: ja tez, ale jest tyle dobrych seriali w różnych miejscach ze warto szukać a nie ograniczać sie do jednego. Poza tym ja oglądam kilkanaście na raz, często z przerwami kilkumiesiecznymi i nie byłabym w stanie się połapać
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@parasolki: Znaczy się oglądam tylko na jednej usłudze w danym czasie kiedy któryś serial mnie interesuje. W tym momencie Dr. House na Prime Video i nie widzę potrzeby płacenia dodatkowo za Netflix czy HBO kiedy z niech nie korzystam. A serial przeważnie oglądam w całości.