Wpis z mikrobloga

W sumie to mega mi sie smiac chce juz z tej sytuacji z Mackiem.. wylecial z programu przez wlasna glupote a placze wiecznie ze Igor go nominowal- no na tym ten program polega. Nawet Olo wczoraj na live o tym powiedzial :) a oni sie ledwo znali wtedy 2 tygodnie a ten ze mu nigdy tego nie zapomni..no bez przesady xd

Ale faktycznie jak on mial zalatwione osoby do social mediow zeby daleko zajsc w tym programie a wylecial po 2tyg to moze taki bol dupy jest ze Igor jest w finale
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bigbrother
  • 18
@Velion: przeciez wprost nigdy tego nie powiedzial wiem. Ale ostatnio komentowal ze ma go w dupie i to co wyzej napisalam... dla mnie to mega glupie ze przez jedne nominacje taki bol dupy ma po 3 miesiacach od sytuacji. Moglby dac sobie spokoj - wyjdzie Igor porozmawiaja to ten ze sie z nim kolegowac nie bedzie juz xd bo go raz nominowal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Velion: co nie zmienia faktu ze mega glupota jest miec az taki bol dupy i byc tak obrazonym za nominacje. XD bartek czy radek nominowal Ize i afer nie robila, Igor Olka i Olek od razu plwiedzial ze wcale nie ma nic do tego bo to program.
A ten po trzech miesiacach bol konretny, jak oni sie wtedy ledwo znali
@Zalogowalam_sie: zgadzam się w 100%, bo to jest śmieszne bo dorosły facet obraża się o nominacje w programie który na nominowaniu polega. Nie ogarniam tego ciągłego hejtu o to że ktoś kogoś nominował, o to tu chodzi i tyle w temacie z resztą Maciek nie bez powodu zebrał wtedy tyle nominacji i wielce obrażony. Jak wprowadzał dziwną atmosferę to nie dziwne że np. Igorowi to mogło nie pasować bo Igor akurat
@Zalogowalam_sie: nie wiem czy naprawdę taka jesteś czy tylko teraz udajesz, ale Maciek miał żal do Igora za sytuacje z whisky. Teraz juz widzę tutaj tacy jak ty odwracają kota ogonem i mówią, że obraził się za nominacje, gówno nie nominacje, Igor jakby miał zasady to by postawił się wtedy jak WB ich zrobił na szaro, ale to jest cienki bolek i dla kapki whisky zrobiłby wszystko. Ten jego brak kręgosłupa
@muwieszeptem: czy to whisky, czy to nominacja, serio to powód do obrażania się, wprowadzania #!$%@? atmosfery, pretensje i ciśnięcie po Igorze jak on nawet nie może tego skomentować, obronić się? Prawda jest taka że Maciek zrobił z tego cyrk, jak dziecko w piaskownicy, żeby takie pierdoły roztrząsać przez 3 miesiące. Zamiast się dobrze bawić i brać wszystko z dystansem to tylko on się o taką pierdołe obraził. To już Łukasz był
@Audreyxoxo: dalej nie ogarniasz, tu chodzi o zasady, o to że jak ktoś cie robi w #!$%@? to mu to wypunktowujesz, a nie potulnie zadzierasz łeb i zgadzasz się na wszystko. Igor może sportowcem jest, ale nie ma tego w sobie, byle żeby dali alkohol to już reszta się nie liczyła. Jak się ma zasady to tak nie postępujesz. A co do Łukasza jeśli jego uważasz za pozytywniejszą osobę niż Maćka
@muwieszeptem: jak już odpowiadasz, to czytaj ze zrozumieniem. Napisałam że Łukasz był pozytywniejszy ale pod kątem takich właśnie sytuacji typu nominacje, wiedział że wszyscy chcą go wyrzucić i robił sobie z tego bekę a potem jeszcze wrócił do domu wiedząc że i tak on będzie na celowniku. I nie robil scen z tego tytułu i nie groził innym. I nie sugeruj mi niczego bo ja za Łukaszem również nie przepadam. A
@muwieszeptem: i dodam jeszcze że wydaje mi się że większość z was miała wtedy odczucie że Maciek przeginał, bo było tu ciśnięcie po nim i wyśmiewanie za to zachowanie, ale porobiły się śmieszne memy, okazało się że gość się tutaj udziela, mówi o wykopie na ig, więc wszyscy teraz mu propsują z tego tytułu i nagle o wszystkim zapomnieli i najlepiej by zbili piątkę żeby tylko mieć znanego kolegę na wykopie.
@Audreyxoxo: no tu masz sporo racji, że niektórzy zareagowali jak chorągiewy i najpierw go cisnęli, potem propsowali i znowu się koło zatoczyło, bo go cisną. No nie będę ukrywać, że tak jest, tutaj bardzo szybko zmieniają się idole, jedni są raz dobrzy raz źli, jednego dnia piszą że tęsknią, drugiego gnoją tę samą osobą. Szanuje twoje zdanie, mam inne, ale rozumiem punkt widzenia.