Wpis z mikrobloga

@bobson92: To jest projekt po godzinach (płatny rzecz jasna), ale nie mam takiego ciśnienia na kasę, bo to dodatkowy zarobek, więc nie działa to na mnie, aż tak motywująco, jak bym tego chciała :/ no ale zrobić i tak trzeba...
Usun / zablokuj rozpraszacze , idz na spacer lub posiedz w ciszy i zaplanuj zrobienie jakiegos prostego zadania . Latwiej zabrac sie za cos majac w glowie latwy cel niz jakies wielki projekt ktorego zrobienie zajmie #!$%@? wie ile
@Emkacf mi zawsze pomaga wyjście do biblioteki. Teraz możesz mieć gorzej, bo studenty się uczo. Ale może się uda. Generalnie spróbuj wychodzić z domu. Taka presja, że o kurde inni coś robią A Ty nie motywuje i głupio tak włączyć netflixa czy fejsa
@Emkacf: nawet nie rozbijac na wiele malych rzeczy , tylko wyznaczyc sobie jakas prosta rzecz ktora zrobisz w godzinke , z nastawieniem ze po godzinie mozesz skonczyc bez wyrzutow sumienia. Sa spore szanse ze to pozwoli wkrecic sie dalej i bedzie sie przyjemniej pracowac , a jesli nie to przynajmniej cos tam podlubiesz przez godzine :p
Macie jakieś sposoby na zmotywowanie się do pracy


@Emkacf:

- Czynsz
- Rachunek za prąd
- Rachunek za wodę
- Rachunek za gaz
- Rata kredytu

Wydrukuj powyższe i przyklej nad biurkiem :)