Wpis z mikrobloga

To jest niesamowite jak nagle wynurzylo ale multum dziwnych kont szkalujacych Fiodora. A co ciekawe na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy był to gość najlepiej wspominany i okrzyknięty najlepszym redaktorem. W każdych sondach prowadzi przewaga 95%, no chyba że z niemieckim to wtedy troszkę słabiej. Latexowi chłopcy najwyraźniej maja się bardzo dobrze. I jeszcze to umoralnianie, ojojoj bo Fiodor podpuszcza biedniutkiego Majorka do picia. No pewnie bo slodziutki majorek jak wiadomo nie pije i to tylko przez redaktora, a zerwanie piwka to przecież prawie jak morderstwo.
#kononowicz #patostreamy
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Saturax: szkoda mi czasu, żeby nawet poświęcić na szukanie który to był idiota. Śmieszy mnie tylko, że są ludzie którzy myślą że major to taki grzeczny i fajny chłopak tylko wacha nitro czasami. Major na każdym filmie nagranym przez widzów wali alko, czy to żubry czy to wódkę wiśniowa a tutaj argumentują faktem wypicia trzech piw to, że Fiodorczuk to zły redaktor. Nie. Fiodorczuk to redaktor najlepszy redaktor bo wchodzi
  • Odpowiedz
@wloskiolgierd: aha i jeszcze to gadanie, że ooo jak szkolna idzie w takim kierunku to Choroszcz już blisko hahahaha no no straszne, kolejny treść podkreślam, major wypił trzy piwa i to już jest koniec szkolnej! Chociaż w sumie, po ostatnim "redaktorze", który tylko potrafił slodzic pasożytom, nic się więcej nie działo to taka zmiana może być dla co niektórych szokiem.
  • Odpowiedz
@wloskiolgierd:

I jeszcze to umoralnianie


jak sradek moze miec czelnosc kogos umoralniac? typ, ktory opublikowal rozmowe z lasu,ktory chcial zamontowac majorowi gpsa , zeby namierzac jego nitrotripy, nie wspominajac juz o tym, ze gd przyjechal na szkolna flache to on kupil po to, zeby janka n-----c. to, ze sam sie n-----l to juz efekt glupoty
  • Odpowiedz
@wloskiolgierd: zrób mu łaskę najlepiej. Fiodor był szanowany bo odszedł że szkolnej jako redaktor który nie da sobą pomiatac. A wrócił jako cwel majorowski kfory już obraża widzów że donejty źle wysyłają. To drugi Paweł też nie umie skończyć jak facet tylko wraca jak baba.

Minie trochę zanim ledwo myślący tag złapie że ten Marcinek zasranym wrócił tu r------c uniwersum do reszty. Ale powolne myślenie ty też broniłes Sławka przed
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: to jest rzeczywiście absurd totalny, gość który z redaktorzenia zasłynął tym, że rzygal na podłogę aż przyjechała policja i karetka - to jest skrajna patologia. Ludzie mówią, że niemiecki powinen być jedynym redaktorem, z tym ze niemiecki ma już to w dupie. Od miesiąca nic nie wrzucił.
@alfons-metody: tobie to już nawet nie chce mi się odpisać. Większość ludzi na tagu nie traktuje cię poważnie a jeszcze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@alfons-metody przyjedź zrób to po swojemu napewno będziesz miał 10000 procent zwolenników... Musisz z tym zyć a chcesz coś zmienić to poczyń kroki ale żeby je poczynić trzeba mieć trochę jaj temat uważam za zamknięty nic do ciebie nie mam chłopie ale szanuj innych jak wiesz co znaczy szacunek
  • Odpowiedz
3 miesięcy był to gość najlepiej wspominany i okrzyknięty najlepszym redaktorem. W każdych sondach prowadzi przewaga 95%, no chyba że z niemieckim to wtedy troszkę słabiej. Latexowi chłopcy najwyraźniej maja się bardzo dobrze. I jeszcze to umoralnianie, ojojoj bo Fiodor pokaż całość


@wloskiolgierd: Ja ci powiem tak: Sradek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alfons-metody: widzisz jaka z ciebie menda nie potrafisz nic napisać nie wzywając kogoś... Ja też o tobie nie zapomnę pozdrawiając latexową grupę na filmach kup se wibro i wsadz w gardło i palec w dupe nie reaguje na twoje zaczepki
  • Odpowiedz
@wloskiolgierd po pierwsze jesteś kumplem Fiodora o czym moim zdaniem powinieneś wspomnieć na początku, bo na te chwile twoja obrona traci. A autentyczności. Pragnę przypomnieć, że lateksowi też się znają i stają we wzajemnej obronie.
Po drugie w internecie od wczoraj jesteście? Hejt jest nieodłącznym element popularności w sieci. Zjadł Sławka, zaraz zje i was skoro nie potraficie się z nim pogodzić.
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel: ale o czym ty tu do mnie? Przecież to normalna dyskusja z okazji wyraźnego zjawiska. Większość osób z tagu wie, bo sam to wcześniej pisałem też na tagu, że mamy wspólnych znajomych z fiodorem, ot cała tajemnica.
  • Odpowiedz