Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelko
Pomóżcie mi ogarnąć ten bajzel bo nie kumam tego totalnie jak działają te skrzynki podawcze na EPUAP. Musze złożyć pismo o zwrot opłaty skarbowej pomyliłem urzędy, zadzwoniłem i albo osobiście, albo przez Poczte Polską lub EPUAP na skrzynkę Wydziału Finansowego mam to złożyć znalazłem coś takiego http://www.poznan.pl/mim/turystyka/-,p,10766.html ale co dalej jak ja mam to wysłać na tą skrzynkę gdzie ja mam ten adres na stronie epuap.gov.pl wpisać??? a może jeszcze inaczej się to robi?

#poznan #kiciochpyta #urzedasstory #epuap
  • 18
  • Odpowiedz
@KiciurA: Dzięki bardzo ale nie wiem nawet jaki jest adres UM Poznań w EPUAP tutaj po kliknięciu przenosi mnie do Miejskiego ośrodka pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim, jak klikam zmień urząd to wyszukuje mi cokolwiek tylko jak wpiszę jeden wyraz np. poznań - są jakieś wyniki, urząd miasta - brak jakichkolwiek wyników. Jak to znaleźć to ja nie wiem ta wyszukiwarka nie działa.
  • Odpowiedz
@KiciurA: fakt np. składanie wniosku o dowód osobisty to bajka 4 kroki i cyk już jest i do tego można monitorować status plus powiadomienia jak już jest do odebrania, widać niektóre mniej używane rzeczy nie działają jeszcze jak powinny ale szanuje i doceniam to, że powoli idzie ku lepszemu. Raz jeszcze dzięki za pomoc
  • Odpowiedz