Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 77
@niepanimaju: @Danicen: @BarkaMleczna: Ona jest znana z tego, że podczas wojny pisała pamiętnik. Jej ojciec który przeżył wojnę go potem opublikował, ale ocenzurował pewne fragmenty. Ale opublikowano też całość i tam ona napisała (tłumaczenie z niemieckiego):

6th of January, 1944

I know that one time, while I was sleeping with Jacque in the evening, I could no longer hold myself in. I was very curious about
  • Odpowiedz
@R187 O, nie wiedziałem, dziękuję bardzo.

Chociaż uważam że w sytuacjach tak skrajnych jak w przypadku Frank wpływ na psychikę ma tyle czynników że nie powinno być wykorzystywane to dla żadnych tez.
Pamiętam że widziałem kiedyś artykuł o prawach rządzących w społeczeństwie, gdzie wszystko było opracowane na społeczności jakiegoś getta, lub obozu. No bo dokumentacja porządna i mała grupa kontrolna... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@R187: jedyne co mnie zastanawia to to, czemu latwiej jest wyobrazic sobie dziewczyne z dziewczyna niz 2 facetow. dla mnie nic dziwnego ze 2 dziewczyny by sie troche zabawily zwlaszcza ze i tak przyjaciolki sa tak blisko w relacji
  • Odpowiedz
@Grzolsat: Ale co tu jest homopropagandą ? XD
Wyżej ci wkleił cytat na którego postawie tak stwierdzili, można się zastanawiać na ile jest wyznacznik jej biseksualizmu a na ile fazy homofilnej ale mówienie o homopropagandzie jest absurdalne.
  • Odpowiedz
@Ptrg Ale ta baba ma już sprany mózg i nie będzie się zastanawiać na ile Frank była tą bi a na ile to była faza homofilna. Ta lewaczka wie że ona była na 100% w pełni bi i będzie to powielać.
  • Odpowiedz
@Grzolsat: A kto napisał tego tweeta ? Na zdjęciu jest link do artykułu, nie ma autora tweeta.
Przed chwilą przeczytałem ten artykuł i dalej nie wiem o czym mówisz, autorka twierdzi, że jako osoba biseksualna nie miała w młodości przykładów osób biseksualnych w literaturze. Że poprzez cenzurę pamiętników "odebrano jej" dostęp do takiej postaci. Odebrano zwłaszcza jako biseksualnej osobie która przeszła na judaizm.
Potem piszę dlaczego reprezentacja mniejszości jest ważna
  • Odpowiedz
@Grzolsat: @Holenderski_Ser: Pociąg seksualny do ciała osoby tej samej płci nie jest „fazą homofilną”. Faza homofilna tyczy się tego, że dzieci częściej spędzają czas z osobami takiej samej płci, a nie popędu seksualnego osób nastoletnich.
  • Odpowiedz