Wpis z mikrobloga

@elRey: zacznij od tych nowych. Fabułę ta gra może i ma dobrą, ale mechaniki są tak #!$%@? że o cię #!$%@?. Pyknij sobie w dwie ostatnie części, tam wszystko śmiga wybornie.
@Zeugma: jak grałeś wcześniej to nie. To tak jak z Mafią 1. Dziś wielu by w, to nie ugrało, a, ja regularnie przechodzę ja co jakiś czas. Za to od pierwszego deusa to się odbilem kosmicznie bo tam nic nie, działa zgodnie z logiką, no ale tak się, kiedyś robiło gry.
@korni007: po prostu przyznaj się, że Ci nowe nie chodzą :) miałem ze 3 podejścia do jedynki, no ni #!$%@? w to nie idzie grać. Pomijam grafikę, bo to dla mnie trzeciorzędna sprawa, ale rozgrywka to dramat. Strzelanie słabe, skradanie jeszcze gorsze.
@korni007: mi się wydaje, że jak ktoś kiedyś grał to nie ma problemu z odnalezieniem się. Za to jak ktoś odpala jakąś starszą grę pierwszy raz to może nie ogarniać. Tak jak ja.
nigdy nie grałem w żadne deus ex. czy mogę zacząć od tej części?


@elRey: Po raz pierwszy zagrałem w Deus Ex w 2016 roku. 16 lat po premierze, w czasach gdy na rynku dominowały GTA V i trzeci Wiedźmin.

Gra jest #!$%@? zajebista i gdyby nie grafika (która w żadnym razie nie odrzuca, po prostu jest stara), pomyślałbym że to gra zaprojektowana i wydana w 2016. Ewentualny remaster musiałby tylko poprawić