Wpis z mikrobloga

powiem wam coś panowie z #przegryw uważam, że powinniście tak samo jak i ja docenić swoją wyjątkową rolę na tej planecie.

każdy z naszych przodków miał potomka, każdy bez wyjątku się rozmnożył. gdyby spojrzeć z odpowiedniej perspektywy, ujrzelibyśmy łańcuch ciągnący się od tego tutaj spierdona <- aż do pierwszej, prastarej komórki, przyczyny istnienia nas wszystkich. miliony istot, miliardy lat cierpienia, bólu i strachu, skala chujni jakiej nie jestem sobie w stanie wyobrazić.

i po co to wszystko? dlaczego jestem tutaj uwięziony? dlaczego mogę w ogóle powiedzieć jestem, ja?

tego nigdy się nie dowiem, pewny natomiast jestem jednego. to już ostatni z linii. nie powstanie kolejna świadomość, następny wyrok, inny skazaniec.

jestem ostatni.

to największy akt miłosierdzia, to najważniejsza z ról. panowie, przykro mi, że to musi tak wyglądać, ale przynajmniej zrozumcie i zapamiętajcie na zawsze - nieruchanie jest bohaterstwem.
WujaAndzej - powiem wam coś panowie z #przegryw uważam, że powinniście tak samo jak i...

źródło: comment_uogmgbph9U5lE63FCVDgWd5TbPCmFwkF.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WujaAndzej: nikt cię nie pyta o zdanie bo to kwestia genów, ewolucji i przypadku. Widocznie któreś tych 3 rzeczy u ciebie nie stykała w prawidłowy sposób, skoro czujesz że tu nie pasujesz.
Inni ludzie mają inne odczucia i lubią swoje życie, a u innych instynkt przetrwania wygrywa poczuciem cierpienia. Tak to się kręci od milionów lat.
  • Odpowiedz
@WujaAndzej: dorabiasz ideologie do tego że jesteś życiowym nieudacznikiem. Trochę na wyrost to wszystko co napisałeś. Robisz z siebie bohatera a nie zasługujesz na to żeby robić z ciebie nawet śmiecia.
Weź się koleś w garść i weź się do roboty nad sobą i przestań się użalać nad sobą bo od tego jaką ci nie urosną.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@wielad: A kim Ty jesteś, aby oceniać innych? Może to twoja wizja świata jest błędna, bo patrzysz na życie przez pryzmat niewolnika systemu; praca, kredyt na mieszkanie, rodzina, wakacje w Chorwacji raz do roku. Twoja egzystencja ma taką samą wartość jak każdy inny byt we wszechświecie, a w skali istnienia tej planety nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Wszystko zależy od perspektywy, to tylko egzystencjalny relatywizm.
  • Odpowiedz
@tomosano: pocieszam się tym że pogłębiając i pielęgnując swoje kompleksy, tworząc tutaj kółko wzajemnej adoracji i akceptacji tego co robicie sami siebie wykluczacie z puli genowej. Nie macie szans na związek więc nie macie szans na przekazanie swojego wybrakowanego dna dalej.
Świat bez was będzie lepszym miejscem.
  • Odpowiedz
@wielad

Nie macie szans na związek więc nie macie szans na przekazanie swojego wybrakowanego dna dalej. Świat bez was będzie lepszym miejscem.


przecież to jest dokładnie to, co OP napisał. wymyśl coś własnego.
  • Odpowiedz