Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dzieciaki z przedszkola w wieku 3-4lata mają jechać na jakąś wycieczke 50 km. Szwagier, jako że jedzie jego córka zadzwonił wczoraj do GiTD żeby sprawdzili stan techniczny autokaru przed wyjazdem i poinformował o tym fakcie dyrektorkę w przedszkolu. Powiedziała mu że jest nienormalny i jeszcze przedszkolanki z ryjem się zleciały, że jak przez niego autokar dzis nie odjedzie to będzie miał problemy. I teksty typu, że dzwoniła do kierowcy i ją zapewnił że auto jest sprawne bo Pan Staszek tak mowi. A z tego co ostatnio ktoś zglaszał to w autobusie ponoc nie ma pasów nawet. Ciekawy jestem jak przejdzie kontrola i czy Pan Staszek w ogóle się pojawi. Dam znać jak tylko czegoś sie dowiem. #patologiazmiasta #janusze
  • 204
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JudzinStouner: >Pod fotelem kierowcy jeśli są dwa pojemniczki na płyn, to jeden jest z płynem do hamulców, a drugi z płynem do sprzęgła.
Spotkałem się z przypadkami, że do hamulców używa się płynu DA-1, a do wysprzęglika płynu R-3.
W nowych typach H-9tek może być tylko jeden zbiorniczek, z płynem do sprzęgła. Ma to miejsce w przypadku, gdy hamulce są pneumatyczne z przodu i z tyłu.

w starych jest -
  • Odpowiedz
@adam-photolive: pamietam jak kiedyś jechałem na zielona szkole nad morze, a było to z dolnego śląska wiec pare godzin jazdy było. Jak jechaliśmy w tamta stronę to mieliśmy ładny nowy autokar z klimą, kiblem itp. (Rodzice zadowoleni), ale jak już wracaliśmy to podstawili na parking starego trupa typu ogór w którym nawet nawiewy nie działały, a nie przepraszam, działały, lecz wiało tylko ciepłym powietrzem. Kierwa jak miałbym teraz wybierać to
  • Odpowiedz
@adam-photolive: Dlatego w tym kraju jest taki syf: łamanie wszelkich procedur bezpieczeństwa i tumiwisizm. Wczoraj puściłem jednego gościa w jeździe na suwak a tu mi się wpieprza stary dziad zamiast poczekać na swoją kolej


@patrzpan: chciałbym przypomnieć, że w niektórych częściach naszego kraju, jazda na suwak to nadal egzotyka.
  • Odpowiedz
  • 1
@demagog U nas w gimnazjum albo podstawówce, nie pamiętam już dokładnie, ale była taka sytuacja że przyjechała policja sprawdzić autokar. Finał był taki, że Janusz #!$%@? I wycieczki nie było =)
  • Odpowiedz
  • 0
@demagog To akurat pewne, bo wydaje mi się że w gimnazjum rzecz miała miejsce. Coś mi świta, że albo uciekł albo wyłożył się na dmuchanku
  • Odpowiedz