Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ndvd: zdaje się, że jak mają nowy towar, to zwykle sprzedają w niższych cenach. Tutaj wg sprzedawcy mają ponad 4 tysiące sztuk. No i 12 zł to raczej promocyjna cena. Raczej warto.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ndvd:
12-13zł to normalna cena, większe sklepy zamawiają ogromne ilości i mają niskie ceny + zarabiają na ogromnej ilości sprzedanych Yerby.
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia :)
@Ndvd: cbse guarana i ogolnie cbse dwa trzy zalania i juz smak slaby jakies 1/3 tego co na początku, kiedys byla spoko (jakies 7-8 lat temu) teraz nie warto, kup np. amande niebieską ( ͡° ͜ʖ ͡°) typowa mate nie za mocna nie za slaba, smakuje na początek tak jak mate ma smakowac
@Ndvd: potem spróbuj taraqui energia guarana aby przekonać się która mate smakuje najbardziej ohydnie ale to samo mam co z cbse wydaje mi sie ze slaby kopniak jest

na pewno sprobuj pajarito
guarani to samo co cbse guarani to chyba selekta (moja pierwsza mate) dlatego cena mega niska bo niska jakosc

polecam brac verde mate dość dobre kompozycje smakowe, zamykanie na zamek (próżnia) wiec mozna przewozić można do pracy itp jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@YerbajTo: Moje kubki smakowe uwielbiają gorzkie, ostre, kwaśne itd więc mogę próbować wszystkiego. Na pewno skorzystam z twojej listy, dzięki! Właśnie popijam CBSe Energia-Guarana i smak jak najbardziej mi podchodzi. W weekend spróbuję terere - również CBSe z pomarańczą (pod żonę). Już widzę, że to będzie dłuższa przygoda z Yerba. Zdrówko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ndvd - @YerbajTo: Moje kubki smakowe uwielbiają gorzkie, ostre, kwaśne itd więc mogę ...

źródło: comment_4lKXE6cgsHNXRVys0WpnZ9r0y5h9qWWb.jpg

Pobierz